„Turné má dvě části. Během té jarní navštívíme sedm českých, tři moravská a dvě slovenská města. Začínáme v pátek 11. března v Plzni. No a na podzim budeme koncertovat v nádherné pražské aréně Fórum Karlín. V Praze oslavíme dvacet let No Name od našeho prvního setkání, na kterém jsme se jako studentská kapela rozhodli, že budeme slavní," řekl s úsměvem lídr skupiny No Name Igor Timko.

No Name v těchto dnech navíc představují videoklip k písni „Život", v němž se blýskla herečka Monika Hilmerová. Celou píseň má na svědomí Ivan Timko, který složil hudbu a napsal i text. Skladba je o situaci, ve které je člověk vystaven konfrontaci, kudy má jít a jak se zachovat, když selže jeho blízký člověk.

| Video: Youtube

Monika Hilmerová ztvárnila ženu na křižovatce života a její výkon označili kluci z No Name za herecký koncert! Klip režíroval filmař ověnčený několika významnými cenami, Juraj Lehotský spolu s oceňovaným filmařem a fotografem Timotejem Křižkom. Vznikal v zasněžených Alpách i v romantických Benátkách a kvůli efektu nechali tvůrci dokonce shořet drahý kabriolet!

„Je to celé o ženě, která zvažuje jakou cestou vykročit po selhání nejbližšího člověka. Motto „Život je příliš dlouhý na jednu lásku" Monika zahrála parádně! Výběr této oblíbené herečky má na svědomí režisér Juraj Lehotský a výsledek potvrzuje, že to byla dobrá volba. Klip je nádherný. Natáčeli jsme v Bratislavě, v rakouských Alpách i v Benátkách. Bylo to tedy náročné kvůli času i množství najetých kilometrů," uvedl zpěvák Timko.

No Name na české a slovenské scéně působí již téměř dvacet let a dělají to s láskou, což je i případ nového alba, které je osmou studiovou nahrávkou od roku 1996, kdy se dali dohromady. Od té doby působí v nezměněné sestavě. Jejich hudební cestu nikdo nikdy ničím nevydláždil a kluci si vše museli vybojovat sami… samozřejmě za podpory svých blízkých.

Kapela během své dvacetileté existence v podstatě dosáhla všeho, čeho se dá v Česku a na Slovensku dosáhnout, a stále má energie i talentu na rozdávání, což je i případ jejich aktuálního titulu „S Láskou", který si navíc kapela poprvé ve své historii vydala sama na vlastní značce NN Music. Materiál z nové nahrávky zazní na chystaných koncertech a bude doplněn o největší hity osminásobného Slávika bez hranic.

Čtěte také: Můj milý dení(č)ku aneb Tak tedy šťastné a veselé