Role předskokana se zhostí slovenská zpěvačka Katarína Knechtová. Spolupráci s kapelou si vyzkoušela už na říjnovém koncertě v Bratislavě, kde jim aplaudovala zaplněná Incheba Aréna.

Čtěte také: Muse: koncert roku, kterému chybělo jen trochu punku

Podle organizátorů koncertu v programu vedle aktuálního hitu Tomorrow zazní i starší úspěšné skladby jako Zombie, Ode To My Family, Linger nebo Dreams.

Dva roky od vydání posledního alba Wake Up and Smell the Coffee v roce 2001 se členové skupiny rozhodli pro přestávku. Každý ze čtveřice se vydal svojí cestou. Zpěvačka začala žít na odlehlém místě v Kanadě, ostatní členové Cranberries zůstali v Irsku. „Jsem ráda, že opět hrajeme po celém světě, chyběl mi celý ten kolotoč koncertování, nahrávání desek a vůbec očekávání, co krásného se nám ještě podaří fanouškům přinést a jak na to budou reagovat," uvedla O'Riordanová, která se objevila s netypickým blonďatým přelivem.

Skupina v prvních deseti letech po svém vzniku v roce 1989 prodala na 40 milionů alb a stala se jednou z nejúspěšnějších irských kapel. V roce 2009 se podle agentury AFP objevila na 107 místech ve světě. Na konci koncertní řady se rozhodla čtveřice vrátit do nahrávacího studia a vzniklo album Roses s melodiemi doprovázenými uhrančivým hlasem O'Riordanové, která je zároveň autorkou textů. Nové turné zahájila skupina 15. března na Novém Zélandu, v plánu měla koncerty v Austrálii, Asii, Spojených státech, Kanadě a Evropě.