V programu se podle něj objeví i osvědčené tituly z minulých let. Posedmé jsou připravena hudební setkání pod širým nebem. Hrát se bude rovněž na domovské scéně na Václavském náměstí, kde se počtvrté uskuteční Léto slovenských hvězd. Přehlídku, která potrvá do konce srpna, zakončí premiéra klasické komedie Les v hlavní roli s Ivou Janžurovou.

Taneční soubor VerTeDance.
Taneční platforma ocenila Arenbergerovou, Hradilkovou či Malíka

Nebude chybět one woman show Evy Holubové

Na Vyšehradě se objeví devět hitů z repertoáru divadla. „Diváci se dočkají několika repríz stále vyprodaných 4 sester i vztahových komedií Vše o mužích, Vše o ženách, Kutloch aneb I muži mají své dny a Hovory o štěstí mezi čtyřma očima.

Chybět nebude one woman show Evy Holubové Hvězda či italská komedie Carla Goldoniho Poprask na laguně. Svoji stand-up comedy Celebrity představí pod širým nebem Ondřej Sokol," uvedl Přenosil.

Roden a Krausová uvedou inscenaci Otevřené manželství

Poprvé přivítá Letní scéna hosty z brněnského Divadla Bolka Polívky s kultovním představením Podivné odpoledne dr. Zvonka Burkeho. Karel Roden a Jana Krausová uvedou inscenaci Otevřené manželství, kterou spolu hrají už 15 let.

Na domovské scéně na Václavském náměstí pak sehrají několik repríz komedie Sex pro pokročilé. V divadle Studio DVA se o prázdninách objeví i devět repríz muzikálu pro celou rodinu Šíleně smutná princezna a tři reprízy one man show Boba Klepla Vysavač.

Kamil Střihavka.
Divadelní hra Kamila Střihavky oslaví dva roky od premiéry

V obnovené premiéře Ostrovského komedie Les s Ivou Janžurovou se dále objeví Igor Orozovič, Vladimír Javorský či Igor Bareš. Původně ji pro Národní divadlo nastudoval režisér Michal Dočekal.
Program Léta slovenských hvězd slibuje od 21. do 27. srpna pět inscenací, v nichž se objeví například Emília Vášáryová, Zuzana Krónerová, Milan Lasica, Martin Huba a Milan Kňažko.

Koncertní program naplní na Vyšehradě slovenská šansoniérka Szidi Tobias, Dan Bárta za doprovodu Robert Balzar Tria, Petra Janů & Amsterdam, sourozenci Ulrychovi se skupinou Javory, Aneta Langerová a Václav Neckář se skupinou Bacily.