„Je to vůbec poprvé, co vystoupím v největší české hale. Trochu mě z toho mrazí v zádech, ale moc se těším, že všem připravíme krásný večer," uvedla Rottrová. „Pokud jsem měla v životě to štěstí, že jsem nazpívala tolik oblíbených písniček, tak je prostě musím na takovém koncertě zpívat. Ale určitě zařadím i novější písničky," dodala.

Rottrová před pěti lety oznámila, že přestane koncertovat. Na rok 2013 však nečekaně připravila šest vánočních koncertů a postupně absolvovala další. „Najednou jsem měla strašně chudý život. Původně jsem myslela, že to bude fajn, že v nejlepším se má přestat. Přesvědčovala jsem samu sebe, zatímco ostatní přesvědčovali mě, že to nevydržím. A měli pravdu," uvedla.

Nové album?

Zpěvačka nevylučuje ani vydání nového alba. „Pravda, trochu o tom přemýšlím a ujasňuji si, jak by měla vypadat, protože nechci vydat ‚pouze' posbírané písničky, ale chtěla bych něco víc. Uvidím, jestli se mi to podaří. Zatím je to jen v mé hlavě," sdělila.

V roce 2011 byla Rottrová, která za svou kariéru nazpívala přes 600 písniček, Akademií populární hudby uvedena do Síně slávy. U příležitosti jejích 70. narozenin vyšla kolekce se všemi jejími alby. Něčeho takového se v Česku zatím dočkal pouze Karel Gott.

Čtěte také: Vlasta Horváth: Narozeninové oslavy bych zrušil. Hlavně ty svoje