První hostem, který byl až do poslední chvíle překvapením, byl country zpěvák Ivan Mládek se svou kapelou, který zahrál své největší hity. Svůj taneček předvedl i Richard Genzer, kterých nechyběl ani při písni Tak se nezlob. Při příchodu Marka Ztraceného a jeho parťáků se rozbouřil celý Eden. Připravil pestrou show, kde nechyběly konfety, ohně, balóny, ohňostroj, nevídaná světelná show a zajímaví hosté. Nechyběla stejně jako v O2 aréně Marta Jandová, zavítal i Rytmus a dokonce i herec Karel Roden, který byl hlavní postavou v klipu k písni Když tě život kope do zadku.

Svoje první vystoupení si s ním před zhruba třiceti tisíci diváky střihl i jeho syn Marek, který bravurně zahrál na bubny a užíval si to. A bylo patrné, že zpěvák je na něj náležitě pyšný. A právě se synem je také spojená ohlašovaná koncertní pauza, která nastane po Edenu. „Chtěl bych být tátou, manželem a synem. Zbývají tak dva tři roky, než syn vyletí z hnízda a já si ho chci ještě užít, všechno hrozně letí. Tak doufám, že na nás počkáte, než se opět vrátíme na pódia,“ řekl Ztracený a celá hala mu dala najevo, že ano. „Slibuji, že pak přijdeme s velkými věcmi,“ dodal zpěvák.

Marek Ztracený v Edenu. | Video: Daniela Loudová

Další dojemnou částí byla vzpomínka na zpěvačku Hanu Zagorovou, kdy zazněla píseň, kterou pro ni Marek Ztracený složil – Já nemám strach. Tato zpěvačka se tak opět na chvíli vrátila na pódium prostřednictvím sestřihů z O2 arény, kde vystoupila.

Nezapomenutelnou atmosféru vytvořily okamžiky, kdy se při písních rozzářilo hlediště od rozsvícených mobilů, a to především při písni Naše cesty.

Marek Ztracený v Edenu. | Video: Daniela Loudová

Sobotní koncert, který měl být původně jediným, chtěl Marek Ztracený něčím okořenit, aby byl pro jeho návštěvníky něčím víc, a byl. Jistě své fanoušky šokoval, jelikož pustil video z utajené svatby a tak jistě mnohé ženy zaplakaly, že se jim jejich idol již oženil a na Šumavě řekl své přítelkyni Marcele ANO. Tu o ruku požádal během koncertu v O2 aréně.

A na závěr? Zpěvák vždy prozrazuje, kam míří dál. V O2 aréně to byl směr Eden, a nyní se na obrazovce objevil – směr Wembley.