V krytých částech areálu si návštěvníci mohou dopřát tropické teploty vzduchu a vody, mořské vlnobití, jízdy na tobogánech a plno animačních aktivit. Venkovní zóna pak láká malé i velké návštěvníky k celodennímu adrenalinu na nejdelším tobogánu v ČR a peřejích Divoké řeky, otevřeny budou již i venkovní bary, a tedy možnost vychutnat si osvěžující drinky přímo do vody.

Májové slavnosti – doprovodný program

1. května – Slavnostní otevření Divoké řeky

Zahájení měsíce května bude ve velkolepém stylu otevřením jedné z nejoblíbenějších atrakcích po zimní odmlce. Vnitřní tobogán Canyon a na něj navazující venkovní Divoká řeka, to je čtvrt kilometrová adrenalinová jízda s nejméně 10 zákrutami, různě silnými peřejemi, zpětnými proudy a s rozdílným sklonem dráhy. Bláznivé vodní dobrodružství může začít!

4.-5. května – Oslavy Dne Slunce

Přivoláváme léto otevřením venkovní zóny. Jestli se také těšíte na teplé počasí a pobyt venku na slunci a u bazénu, v Aquapalace Praha bude první květový víkend slavnostně otevřena již i celá venkovní zóna s grillpointy, občerstvením a jedinečným Coral barem, kde vám naservírují osvěžující míchané nápoje přímo do vody.

close Užijte si májové dny v Aquapalace Praha. info Zdroj: AP zoom_in Užijte si májové dny v Aquapalace Praha.

8. května – Kája a Bambuláček

Na druhý květnový státní svátek je připraveno ve Vodním světě Aquapalace Praha koncert a k tomu křest nového zpěvníku z vydavatelství SUPERNOTY, který si budete moci hned nechat podepsat. Kája a Bambuláček jsou nerozlučná dvojice, která svými chytlavými a oblíbenými písničkami rozjasní a potěší snad každé dítě. Přijďte si užít moře zábavy do Aquapalace Praha – tobogány, skluzavky či mořské vlnobití a k tomu jedinečný koncert s Kájou a Bambuláčkem. Písničky, zábava, křížovky, omalovánky, a hlavně noty a notičky známých písniček od Káji a Bambuláčka.

close Užijte si májové dny v Aquapalace Praha. info Zdroj: AP zoom_in Užijte si májové dny v Aquapalace Praha.

12. května – křest nového studia Bambulkov

V Aquapalace Praha kromě nekončící vodní zábavy pro rodiny s dětmi poskytují také prostory mladým nadějným talentům. Vedle kapely jako je Lollipopz nebo chlapeckého dua Ben a Mateo zde své nahrávací studio BAMBULKOV otvírá nově i Kája a Bambuláček. Nenechte si ujít tuto senzační podívanou a nahlédněte do míst, kde vznikají vaše oblíbené dětské písně!

18. května – Mistrovství v jízdě na tobogánu

Máte rádi rychlou jízdu, tobogány, vodní atrakce a chtěli byste získat roční permanentku do Aquapalace Praha? Tak si nenechte ujít unikátní závod a vyrazte s dětmi v sobotu 18. května na oblíbenou soutěž v nejrychlejší jízdě na tobogánu. Přijďte si do Aquapalace Praha užít bezva den s celou rodinou, vyzkoušet své štěstí a stát se třeba nejrychlejším závodníkem.

Souběžně se závodem bude probíhat také bohatý doprovodný program, kde se můžete těšit na soutěže pro děti, animační programy a dalších vodní hry.

close Užijte si májové dny v Aquapalace Praha. info Zdroj: AP zoom_in Užijte si májové dny v Aquapalace Praha.

Více o květnových slavnostech v Aquapalace Praha, doprovodném programu a koncertech naleznete na www.aquapalace.cz.