Letošní Letní hraní Divadla Bez zábradlí bude plné skvělých her. Diváci budou mít šanci vidět téměř vždy vyprodaná představení jako Jistě, pane premiére! v hlavní roli s Karlem Heřmánkem, Garderobiéra s Josefem Cardou, hru Láska s Danou Morávkovou, Indickou banku s Karlem Heřmánkem juniorem či Každý rok ve stejnou dobu, kde excelují Veronika Freimanová a Zdeněk Žák.

close Poslední ze žhavých milenců. Komedie Divadla Bez zábradlí se Simonou Stašovou. zoom_in Jako bonus jsou naplánovány i čtyři představení s úžasnou Simonou Stašovou, a to Poslední ze žhavých milenců a Římské noci. Poslední jmenované uvidí diváci dokonce i v září. „Letos jsme se rozhodli protáhnout Letní hraní až do září. Římské noci jsou tak na repertoáru i 5.9. Vzhledem k tomu, že na tuto hru čekají diváci i několik měsíců, rozhodli jsme se ji uveřejnit i v letním čase," dodává Hana Heřmánková s tím, že Letní hraní ukončí legendární představení Jakub a jeho pán v hlavních rolích s Jiřím Bartoškou a Karlem Heřmánkem.

„Jakuba budeme hrát sedmého září a bude to první představení, které Jiří Bartoška odehraje po delší přestávce. Jsme nadšení a velmi si vážíme toho, že se Jiří rozhodl objevit se na divadelních prknech po své nemoci právě u nás ve hře, kterou s Karlem Heřmánkem hrají už desítky let,".

Letní hraní doprovodí také výstava fotografií primabaleríny Darii Klimentové a obrazů Jana Kunovského. Vernisáž se uskuteční pětadvacátého srpna ve foyer divadla.