Jak dál prodávat i v současné krizi? Online přednášky

KDY: 28., 29., 30. října, vždy od 14:00
KDE: Zaregistrovat se můžete zde.
ZA KOLIK: Zdarma
Majitelé reklamní agentury, kteří stojí za zrodem zeleného Alzáka a za úspěchem mnoha značek jako Oresi nebo bikero.cz, chtějí pomoci všem, co podnikají. V sérii přednášek se budou rozebírat témata jako udělat reklamu, aby skvěle fungovala nebo jak získat nové zákazníky díky internetu a další. Více informací na facebooku.

Live stream Jdeme na Ježka
KDY: 28. října od 17:00 do 18:00
KDE: Na facebookové stránce události
ZA KOLIK: Zdarma
Live stream koncert Ondřeje Rumla & Matej Benko Quintet k výročí založení samostatného Československého státu  z Národního památníku na Vítkově. Ondřej Ruml & Matej Benko Quintet.

Sokolský běh republiky - Individuální výzva
KDY:
 28.října kdykoliv
KDE: kdekoliv
ZA KOLIK: startovné 650,-
Sokolský běh republiky se poběží na 32 místech v ČR a ve 2 městech v USA, ale to nestačí. Pořadatelé chtějí, aby se tohoto oslavného běhu mohlo zúčastnit mnohem více lidí nejen v ČR, ale i v zahraničí. Proto přidali ještě jeden "závod" - Individuální výzvu Sokolského běhu republiky! Zaregistrovat se můžete ZDE a více informací naleznete ZDE

Online výtvarné kurzy pro děti (6- 11 let)
KDY: 15:30-17:00
KDE: u Vás doma
ZA KOLIK: 1 500 ,- za 10 lekcí

Výtvarné kurzy Artime pořádají 1,5 hodinové výtvarné kurzy, na které se Vaše děti mohou připojit z pohodlí a tepla domova. Více informací na facebookovém profilu

Bílá hora 1620 - Osudový mezník našich dějin
KDY: do 19. listopadu
KDE: na Staroměstkém náměstí nebo na webu
ZA KOLIK: Zdarma

V letošním roce si připomínáme 400leté výročí bitvy na Bílé hoře, která je jedním z osudových mezníků našich dějin. Na pražském Staroměstském náměstí je v těchto dnech k vidění ojedinělá výstava Bílá hora 1620 – Osudový mezník našich dějin. Projekt je vzhledem k současným podmínkám ovlivněným epidemií koronaviru záměrně koncipován jako streetová výstava, kterou si návštěvníci mohou prohlédnout venku. Zároveň je pro zájemce spuštěna i online verze.