Váhal jste s přijetím takové nabídky?

Dlouho jsem se nerozmýšlel. Stačila mi informace o tom, kdo z mých bruslařských kamarádů se bude na projektu podílet. Pak už jsem musel jen zkontrolovat, jestli mám volné místo v diáři, a spolupráce byla na světě.

Co tedy bude vaší úlohou v tomto představení, budete Vlk, nebo Zajíc, anebo Tomáš Verner?

Nechte se překvapit, já sám ještě pořádně netuším, v koho mě pan režisér promění. Nebo tuším, ale to byste zase na show nepřišli. Bude to ale hodně zajímavá, veselá, barevná podívaná, kde budou desítky a desítky kostýmů a bude to legrace…Koneckonců od 20. září Jen počkej, zajíci! startuje v Praze a pak v dalších šesti městech celý podzim. Tohle si nesmíte nechat ujít.

Zatímco pro vás jsou brusle součástí života, pro vašeho kolegu v show, herce a moderátora Michala Nesvadbu jsou neznámou věcí. Budete ho třeba učit bruslit?

Podle mých informací se už Michal s jedním projektem na ledě setkal, ale zatím z něj mám takový pocit, že se bude bruslím vyhýbat. V případě, že by přece jenom na led zamířil a potřeboval by nějakou radu do začátku, tak mu budu k dispozici.

Pamatujete si vy sám na příběhy o Vlku a Zajíci?

Samozřejmě že si Jen počkej, zajíci! pamatuji. Tom a Jerry byl můj nejoblíbenější pořad pro děti a hned v těsném závěsu byli Vlk se Zajícem. Dokonce si troufám říct, že jsem viděl všechny epizody z původní produkce.

Chtěl byste zůstat ve sportovní či umělecké oblasti, nebo se vrhnout na úplně jiný obor?

Ještě nemám úplně vyhraněnou představu o svém budoucím povolání. Nejprve musím zjistit, v čem jsem dobrý, v jakém oboru své schopnosti budu moci zúročit a komu bych mohl být svou činností prospěšný. Rád bych zůstal v kontaktu se sportovním i uměleckým světem, koneckonců krasobruslaři jsou napůl sportovci a napůl umělci.