Pražská čtveřice Love Earth, projekt hudebníka Tomáše Jirgla, ve kterém se setkávají hutná elektronika a kytary.

Stačilo, aby minulý týden zveřejnili svoje první skladby, a hned se stali nejnavštěvovanější položkou hudebního portálu Bandzone. Mezi jejich vzory patří Jimi Hendrix, Bjork a Prince. Nakolik se jim přiblížili či vzdálili, mohou díky soutěži zdarma posoudit i někteří čtenáři Deníku.

„Neustále se probíráme zaslanými demo nahrávkami kapel," říká pořadatel koncertu David Gaydečka. „A za dlouhá léta jsme byli jen dvakrát takhle nadšení z objevu kapely s velkým potenciálem byly to případy Toxique a Zrní. Teď se nám to stalo s Love Earth," tvrdí.

Gaydečka se svým týmem v červnu tradičně v Praze pořádá festival United Islands, na kterém se představuje řada nadějných jmen domácí i zahraniční scény. Love Earth ho ale zaujali natolik, že se rozhodl koncert jim vystrojit hned teď v zimě.

Soutěžte s námi o vstupenky

Chcete se i se svým doprovodem zdarma podívat na koncert českých hudebních nadějí, kapely Love Earth, tento čtvrtek večer v Lucerna Music Baru. Stačí správně odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a mít trochu štěstí.

Otázka zní: Jak se jmenuje největší multikulturní festival v Praze, který každoročně v červnu představuje řadu hudebních nadějí?

a) Colours
b) United Islands
c) Rock for People

Odpovědi posílejte na e-mailovou adresu: soutez.prazsky@denik.cz, do předmětu uveďte heslo „HUDEBNI NADEJE".

Uzávěrka soutěže je ve středu 22. ledna 2014 v 23.59 hodin.

V e-mailu nezapomeňte uvést své telefonní číslo, na kterém vás budeme informovat o výhře.