V této komedii si zahrála v roce 1984 v Divadle na Vinohradech v české premiéře hry. V režii Stanislava Remundy byly tehdy jejími spoluhráčkami Daniela Kolářová, Eliška Balzerová a Ludmila Vostrčilová. Nyní stejnou postavu Bodey svěřila své dceři Sabině Remundové, do dalších rolí obsadila Barboru Munzarovou a Lucii Žáčkovou. Sama se v inscenaci rovněž objeví.

Tvůrci představili na tiskové konferenci 4. dubna nový muzikál Hudebního divadla Karlín v Praze s názvem Sestra v akci. Hlavní role si zahrají Václav Noid Bárta a Lucie Bílá.
Jeviště v Karlíně zaplní jeptišky v muzikálu Sestra v akci

Většinu svých autorských komedií režírovala s manželem 

„Na tento text jsem myslela už dávno, vzpomínala na vinohradskou inscenaci a uvědomila si, že pro tento projekt mám vynikající herečky. Zkoušky byly pro mě příjemnou zkušeností. Vždyť herec se musí často režírovat sám, když je bezradný z připomínek svého režiséra. Navíc jsme si většinu svých autorských komedií s mým manželem Stanislavem Remundou režírovali sami," řekla Janžurová.

Williamsova Báječná neděle v parku Crève Coeur měla premiéru v roce 1979. Je příběhem vášně a touhy po štěstí, kdy se v žáru horkého dne proplétají osudy čtyř žen. Oznámení ve společenské rubrice místního nedělníku totiž v každé z nich vyvolá nečekanou aktivitu. Chtějí se vymanit z nijakosti obyčejného života a žít romantický život plný vzruchů.

V Divadle Minor uvedou Sněhovou královnu.
Divadlo Minor uvede premiéru dramatizace Sněhové královny


Janžurová se současně připravuje v činohře Národního divadla na další herecký úkol. Na jevišti Nové scény se 11. května poprvé představí s Janou Preissovou, Johannou Tesařovou, Taťánou Medveckou, Evou Salzmannovou a Karlem Dobrým ve společném projektu s taneční skupinou 420PEOPLE. Má název Křehkosti, tvé jméno je žena.