Aquapalace Praha zve nejen na vodní radovánky, někdy kombinované i s technickými vychytávkami, nebo na tematické zážitky, jaký třeba v sobotu 12. listopadu nabídla havajská párty. Návštěvníci tam chodí i za kulturou; včetně nadějných mladých talentů. K dívčí skupině Lollipopz – přičemž dětem určitě nebude třeba připomínat, že je to ta parta holek s křiklavě barevnými parukami a občas i ztřeštěnými nápady – a chlapeckému duu Ben a Mateo přibyla talentovaná dětská zpěvačka Chiara.

Hudební studio Chiary Nelly Kekrt (u nás nezvyklé jméno jí rodiče dali před deseti lety ve vazbě na pobyt v Itálii), která nejenom zpívá, ale je také tanečnicí a herečkou, která už účinkovala v několika seriálech i v pražských divadlech, bylo v čestlickém akvaparku otevřeno nejen za účasti Lollipopz, s nimiž vystupuje a chystá se i společné turné. Nechyběla ani moderátorská hvězda Lucie Borhyová. Ta se při křtu tohoto pokojíčku stala jeho kmotrou a patronkou. Chiara se k ní hlásí jako k velkému vzoru, i když vydat se přímo v jejích šlépějích nechystá. Pro svou kariéru má příklad ve světě: americkou zpěvačku a herečku Arianu Grande.

Studio jako dětský pokojíček

K podpoře pěveckých nadějí generální ředitelka akvaparku Vladana Horáková připomněla, že v Čestlicích „rostou doslova jako z vody“. „Těší nás spolupráce s další talentovanou zpěvačkou, kterou Chiara je, a přejeme ji, aby se její studio u nás stalo místem, které ji bude inspirovat na její dlouhé pěvecké dráze,“ řekla Horáková. Nové studio vypadá jako dětský pokojíček, holčičí, samozřejmě, ale součástí je i malé koncertní pódium.

V Čestlicích dříve působila někdejší dívčí skupina 5Angels. Od loňska zde svá studia mají například Lollipopz nebo Kája s Bambuláčkem; rovněž Ben(edikt) Kis a Mateo Klimek zde vystupují pravidelně. Také Chiaru budou příznivci vídat v Čestlicích často.