Letos byl o Iglesiasův koncert v O2 aréně takový zájem, že musel přidat ještě druhý. Navíc slaví 43. narozeniny, takže není vyloučeno, že se na jeho pondělním nebo úterním koncertě objeví i jeho rodina. Je jasné, že chce slavit nejenom s fanoušky, ale i se svými nejbližšími.

Zpěvákovi a jeho partnerce Anně Kurnikovové se na konci minulého roku narodila dvojčata Nicholas a Lucy. Těhotenství se dvojici podařilo dlouho tajit. Se slavnou tenistkou žije zpěvák od roku 2003. V roce 2007 se tajně vzali, a i když měli občas krizi, nyní spolu budou vychovávat své dvě nedávno narozené děti.

| Video: Youtube

Enrique Iglesias se narodil zpěvákovi Juliu Iglesiasovi a modelce Isabele Preyslerové. Po roce studia obchodní univerzity v Miami se nakonec rozhodl pro vlastní pěveckou dráhu. Začínal v roce 1995 pod pseudonymem Enrique Martinez, který měl přicestovat do Španělska ze Střední Ameriky. Vytvořil si tedy vlastní, novou identitu, aby se nedostal pod palbu kritiků.

Ale jeho pravé jméno si ho všude našlo, a proto natočil své první španělsky zpívané album a pojmenoval ho jednoduše Enrique Iglesias. Po jeho vydání následoval obrovský úspěch, prodalo se více než šest milionů nosičů a Enrique získal ocenění Grammy. Než natočil první anglicky zpívané album, stal se známým především v Latinské Americe.

Desky nevydává jen ve španělštině, ale nazpíval je i v angličtině, portugalštině a italštině. Oblíbený je i na Tchaj-wanu, v Rusku, a na Středním východě. K jeho neslavnějších hitům patří Bailamos, Hero, Escape, I like it, Tired of Being Sorry nebo Be With You.