Početné publikum v holešovické hale, které tvořily především dívky a ženy, rozehřál nejdříve svoji produkcí dýdžej. Za blikání stovek mobilů zahájil Iglesias vystoupení skladbou I'm a Freak provázenou světelnou show. Následující píseň I Like How It Feels s ním zpívala značná část přítomných. Ti nadšeně přivítali i skladbu Heartbeat doprovázenou laserovou show. Hned v první polovině Iglesias nabídl jeden ze svých největších hitů Bailamos, který nahrál pro soundtrack k filmu Willa Smithe Wild Wild West.

"Díky, že jste přišli. Zítra je pondělí, a já vím, že mnozí musíte do práce," prohlásil z pódia zpěvák, který se Uplatnil i ve filmu. V roce 2003 si zahrál s Antoniem Banderasem, Salmou Hayekovou a Johnnym Deppem ve snímku Tenkrát v Mexiku a jako host se objevil v několika seriálech.

Nadšené posluchače si Iglesias získal svoji neustálou snahou o kontakt. S lidmi z publika se fotil, vybízel je ke společnému zpěvu a v jednu chvíli si na pódium vytáhl mladého návštěvníka, se kterým si za zpěvu převzaté písně Stand By Me připil na zdraví. Diváci se dočkali i dalších Iglesiasových hitů, jako jsou Be With You nebo Hero.

Přečtěte si: Španělský zpěvák Enrique Iglesias oslaví čtyřicátiny

Podle pořadatelů se držitel Grammy za nejlepší latinské popové album v soukromí představil jako skromný a vstřícný člověk. Popová hvězda, která za svoji kariéru prodala více než 160 milionů nosičů, neměla žádné extravagantní požadavky. Jediné, na co si Iglesias údajně potrpí, je kokosové mléko.

Enrique Iglesias se narodil v Madridu jako třetí potomek Julia Iglesiase a bývalé filipínské modelky Isabely Preyslerové. V osmi letech se přestěhoval za otcem do Miami. Zpočátku měl úspěch hlavně mezi Latinoameričany, až v roce 1999 ho jen anglické album nazvané Enrique definitivně katapultovalo do první ligy světové populární hudby.

Čtěte také: V březnu vyjede na turné Tomáš Klus i Vojtěch Dyk s B-Side Bandem