Tucet finalistek soutěže Miss Praha Open se včera představilo na Žofíně. Během módní přehlídky předvedly pohádkově romantické šaty návrhářky Jiřiny Tauchmanové a rafinované modely z poslední kolekce Luďka Hanáka.

Nechyběla ani promenáda v plavkách. Při krátkém povídání s novináři prozradily dívky své zájmy a naznačily, jakým směrem se bude ubírat jejich volba volné disciplíny na finálovém večeru.

První Miss už známe

„Soutěž Miss Praha Open je specifická v tom, že děvčata nejen předvádí plavky a šaty, ale také musí být chytrá a něco umět,“ říká Miluše Bittnerová, která bude stejně jako loni provázet finálovým večerem. Svou bystrost a inteligenci finalistky prokážou při rozhovoru, kdy jim budou kladeny otázky zaměřené na všeobecný přehled a také společné téma, kterým jsou letos Významné ženy.

Finálovým večerem, který se uskuteční tuto sobotu na Žofíně, bude po boku Miluše Bittnerové provázet Miroslav Šimůnek. Diváci se mohou těšit na vystoupení Lucie Černíkové, Kamila Střihavky či Sámera Issy. A nejen to. Zvolí si také svou Miss Sympatii. Ti, kteří se sobotního večera nebudou moci zúčastnit, mohou dát hlas své favoritce prostřednictvím e-mailu na www.nicemagazine.cz. Vítězska získá titul Miss Internet.

První letošní výherkyni již Praha Open zná. Na Miss Media titulovali Šárku Mohorkovou včera zástupci tisku.

Finalistky Miss Praha Open

Eliška Urbancová, 21 let, Telč
Anetta Brandeisová, 21 let, Praha
Lucie Lichnerová, 23 let, Liberec
Denisa Domanská, 18 let, Koryčany
Alice Kemrová, 24 let, Praha
Šárka Mohorková, 20 let, Nový Jičín
Tereza Jinochová, 18 let, Neratovice
Andrea Jarošová, 23 let, Praha
Zuzana Adamcová, 25 let, Praha
Jana Provazníková, 22 let, Praha
Kateřina Sucharová, 23 let, Přerov
Karolína Plocarová, 20 let, Lužany