Premiéra Střihavkova premiérového činoherního představení Tolik hlav se konala 26. dubna 2015. Hořká komedie pojednává o přátelství, snech a lásce k big beatu na přelomu 70. a 80. let v tehdejším Československu.

K dobové atmosféře přispěje i použitá muzika

„Rád bych dal přivonět k této době nejen současné mladé generaci očima jejich vrstevníků, ale i všem, kteří mají tato léta ještě v paměti," uvedl autor. K dobové atmosféře přispěje i použitá muzika.
Nabídku zúčastnit se tohoto divadelního projektu přijali Zdena Hadrbolcová, Kristýna Leichtová, Jan Dolanský a Jan Zadražil

„Byl bych rád, kdyby se v té dnešní, neutěšeně uspěchané době především mladí lidé dokázali odtrhnout od televizních obrazovek, od monitorů svých počítačů, iPadů, či mobilních telefonů a v mnohem větší míře se potkávali na kulturních akcích. V tomto případě - na divadle," uvedl před časem debutující divadelní autor i režisér.

Střihavka hraje v muzikálu Bonnie & Clyde

Představení nemá podle Střihavky vliv na jeho hudební aktivity. Představitel titulní role v rockové opeře Jesus Christ Superstar a frontman mnoha rockových seskupení působil například v kapelách Motorband, BSP, No Guitars!, Leaders a Woo-Doo Band. Hraje také v Hudebním divadle Karlín v muzikálu Bonnie & Clyde.

Člen Beatové síně slávy oslavil předloni své 50. narozeniny koncertem v beznadějně vyprodaném pražském klubu Retro Music Hall. Loni se svou kapelou The Leaders! vystoupil na stejném místě na tradičním podzimním koncertu. Koncem měsíce pak vyrazil na akustické vánoční turné.

Střihavka letos přislíbil účast na druhém ročníku festivalu Krásný ztráty Live, na němž se v amfiteátru u zámku Konopiště na Benešovsku 14. a 15. července představí zpěvák, skladatel a moderátor Michal Prokop a další hudebníci.