Kromě nich byly k vidění, objevování, obdivování nebo inspiraci také automobilové a motocyklové novinky. Například pavilon motocyklů s plochou čtvrt hektaru nabídl kolem stovky motocyklů, skútrů, čtyřkolek, buggy nebo dokonce elektrokol.

Obdivovatele italské značky se vzpínajícím se koněm ve znaku měli k prohlídce připravenou kolekci patnácti supersportů Ferrari v pavilonu věnovaném právě a jen této slavné značce z Maranella.

Zkrátka ale nepřišli ani ti, kteří nemusí jezdit tak rychle, a raději si s sebou na dovolenou vezou hned celý „hotel“. Na základě požadavků motoristických příznivců organizátoři výstavy ze společnosti Legendy - motoristická slavnost s.r.o., připravili také venkovní zónu s karavany, obytnými vozy a vybavením pro kempink a turistiku.

Kromě lásky vonící benzinem nechyběly návštěvníkům na Výstavišti Praha v teplém jarním počasí ani hudba a pochopitelně také občerstvení.

Historie slavnosti Legendy začala po dvouleté přípravě naostro v roce 2013. Letos se tak uskutečnil její v pořadí už jedenáctý ročník.