Do prodeje věnovaly kabelku například Heidi Janků, Jolana Voldánová, Renata Czadernová a další. Zájemci o VIP kabelku ji tak mohou získat za přijatelné ceny. Všechny kabelky, které jsou lidé ochotni věnovat, mohou donést na informace Obchodního centra Parku Hostivař do pondělí 29. února.

Samotný prodej darovaných kabelek se uskuteční o víkendu 5. a 6. března a výtěžek z něj bude tím nejlepším dárkem pro maminku malého Bedříška, a pomůže jim tak pokračovat v léčbě spastické diparesie dolních končetin a levé ruky.

Finálním prodejem bude provázet moderátorka z rádia Bonton a Frekvence 1 Lucie Sinková, vystoupí a zazpívá Petra Hapková, dalším hostem bude například spisovatelka Tereza Čiháková.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout a posadit se do sportovních aut Diamond Race, s nimiž Nadace Šťastná hvězda navázala nově spolupráci. Vyzkoušet si bude možné nové jarní líčení. Na místě bude probíhat líčení s Mary Kay pro všechny dámy zdarma. Pro děti bude připraven pestrý doprovodný program s klaunem.

Pomoci pro druhé není nikdy dost

close Pozvánka na Kabelkový festival v Obchodním centru Park v pražské Hostivaři. zoom_in Obchodní centrum Park Hostivař se do této akce a akcí podobných zapojuje, protože pomoci pro druhé není nikdy dost. Nadační fond Šťastná hvězda se zaměřuje na materiální pomoc dětským pacientům, jejich rodinám a zdravotně handicapovaným mladistvým.

„Naším záměrem je nejen naše zákazníky bavit a těšit je zajímavými akcemi, ale také upozorňovat na různá témata ve společnosti potřebná. Proto jsme se letos rozhodli uspořádat charitativní prodej kabelek, který díky všem lidem, kteří se do akce zapojí, pomůže a potěší ty, kteří to doopravdy potřebují," řekla Lenka Kulda, ředitelka Obchodního centra Park Hostivař.

„A protože aktivity, které připravujeme se snažíme dělat co nejlépe a co nejatraktivněii pro naše návštěvníky, připravili jsme k finálovému dni několik zajímavých aktivit. Věříme, že zákazníci Obchodního centra Park Hostivař u nás stráví příjemný čas nejen při nakupování nových kabelek, ale ocení, že mohou podpořit dobrou věc. Významné osobnosti, které do prodeje darují své kabelky, budeme průběžně uvádět na našem facebooku," dodala Kulda. 

Se svou nemocí bojuje Bedříšek dál close Malému Bedříškovi z Nadace Šťastná hvězda byla v roce jeho krátkého života diagnostikována DMO - spastická diparesa dolních končetin a levé ruky. zoom_in Cílem veletrhu kabelek je pomoci navýšit finanční prostředky do sbírky určené pro malého Bedříška - na operaci Ulzibat, která není hrazena ze zdravotního pojištění, a po které následuje též nehrazená nákladná rehabilitace.

Malému Bedříškovi z Nadace Šťastná hvězda byla v roce jeho krátkého života diagnostikována DMO - spastická diparesa dolních končetin a levé ruky. Prošel již řadou nákladných rehabilitačních pobytů, rehabilitací, cvičení a dalších procedur.

Se svou nemocí bojuje dál. Nyní mu je pět let a dle vyjádření neurologa, má Bedříšek velkou šanci chodit, třeba i s oporou, a žít tak plnohodnotný život, proto jsou pro něj pobyty v lázních a konkrétně thera-suite rehabilitace tak důležité a přínosné. Čím větší pokroky udělá nyní, tím to bude mít v životě snazší.