„Byly to úžasné hodiny v nahrávacím studiu. Moc jsem se na spolupráci těšila a jsem ráda, že mohu být společně s chlapeckým pěveckým sborem Boni Pueri součástí fascinujícího příběhu, který budou moci diváci shlédnout již v tomto roce," řekla sopranistka Christina Johnston.

Pěvecký sbor s Christinou dlouhodobě spolupracuje a v minulosti již doprovázel takové hvězdy, jako jsou José Carreras, Bobby McFerrin nebo Noemi Kiss.

Vystoupení v Rudolfinu pomůže proti rakovině

„Spolupráci s Christinou si nemůžeme vynachválit," sdělil Pavel Horák, sbormistr chlapeckého souboru. „Velmi rádi s ní vystupujeme. Myslím si, že je fantastickou zpěvačkou a dovolím si tvrdit, že je vycházející česko-britskou hvězdou současnosti," dodal.

Pro Christinu Johnston bude tento rok perný.

„Christina bude společně s pěveckým sborem Boni Pueri natáčet nové CD. V dubnu ji čeká vystoupení na benefičním galavečeru filmové hudby Hudba Hollywoodu, který proběhne v Rudolfinu a výtěžek opět poputuje do Masarykova onkologického ústavu v Brně na výzkum rakoviny. Christina zazpívá jednu z filmových melodií a do toho ji čeká řada koncertů a vystoupení. Už teď se těšíme na příjemný pracovní rok," říká její PR manažerka Zlata Jílková.