Tvůrci však očekávají, že mnohem víc lidí než v divadle muzikál zhlédne na internetu. Namísto klasického on-line přenosu si tu divák bude moci představení prakticky sám zrežírovat. Na výběr dostane z dvou desítek kamer snímajících scénu a do dění na pódiu bude moci zasáhnout i z domácího křesla.

V Naháčích diváci uvidí řadu tváří známých z televizní obrazovky, celebrity i (polo)zapomenuté účinkující z reality show typu Česko hledá SuperStar: Danielu Šinkorovou, Martina Maxu, Sisu Sklovskou, Zbyňka Drdu nebo Michala Hudčeka.

Například Maxa, kterého si veřejnost pamatuje hlavně jako citlivého „chlapíka s kytarou“, dostal u Boury roli gaye svádějícího mladé zpěváky.

Šinkorová, která z titulních stránek bulvárních médií zmizela před dvěma lety, když opustila seriál Ordinace v růžové zahradě, si v dvojroli zahraje ženu i muže.

V jednom z představení, podle dosavadních informací by mělo jít o derniéru 29. října, by se pak na scéně měl objevit i někdejší kontroverzní starosta Prahy 5 Milan Jančík.