Na koncertě, který budou živě přenášet i Česká televize a Český rozhlas 1 Radiožurnál, vystoupí na pozvání Anety řada umělců.

Jiřina Bohdalová, Simona Stašová, Pavel Liška, Štěpánka Hilgertová, Bára Hrzánová, David Koller, Anna K, Ondřej Brzobohatý, Matěj Ruppert, 4TET, Michal Hrůza, Tonya Graves, Kašpárek v rohlíku, Kühnův dětský sbor a nevidomé děti. Večerem provede dvojice Vojta Dyk a Adela Banášová.

„Mám radost, že se dokáže spojit tolik lidí, aby pomohli těm, kteří to opravdu potřebují,“ těší se na koncert Langerová. Diváky láká na jedinečný program.

„Všechna hudební vstoupení, která zazní, jsme připravili jen pro tento večer. Děkuji všem, kteří se rozhodli nás podpořit, a věřím, že pro ně i pro diváky bude vystoupení s nevidomými a osmdesátičlenným sborem vidících a nevidících dětí zážitkem, na který budou vzpomínat stejně jako já po celý následující rok. Na koncertě zazní také nová píseň pro Světlušku, kterou si zazpívám s malou světluščí vílou Nelinkou. Na to se obvzlášť těším,“ dodala patronka Světlušky.

Na letošní prosinec pak Langerová připravila akustické turné po českých a moravských historických městech.

Vyjde tak vstříc fanouškům, kteří si ji přáli slyšet s akustickým zvukem na netradičních místech, jako jsou Vimperk, Moravské Budějovice nebo Kyjov. Praha ale chybět nebude. Turné navštíví jen pár měst. I proto se turné jmenuje Pár míst.

Termíny turné Pár míst:

7.12.2011 Vimperk
14.12.2011 Moravské Budějovice
15.12.2011 Hrad Šternberk
20.12.2011 Kyjov
22.12.2011 Praha
23.12.2011 Praha