Zdravotník zotavovacích akcí

Akce již skončila

Kurz je veden profesionálními záchranáři/zdravotníky záchranné služby.

Obsahem kurzu je teoretická a praktická znalost první pomoci, základních hygienických, epidemiologických a legislativních pravidel. Součástí je i nácvik záchrany tonoucího. Kurz se skládá z 21 hodin teorie a 19 hodin praktického výcviku, rozdělených do 9 témat.

Školení seznamuje účastníky se základními povinnostmi zdravotníků zotavovacích akcí pro děti a mládež podle Zákona č. 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví.

Je určen především těm, kteří chtějí vykonávat funkci zdravotníka (dle § 8 zákona č. 258/2000 Sb. a vyhlášky MZ č. 106/2001 Sb.) na nejrůznějších akcích, např. táborech, školách v přírodě, výukových nebo výcvikových kurzech apod.

Absolventi jsou oprávněni vykonávat funkce zdravotníků:

Na pobytových zotavovacích akcích pořádaných státními i nestátními subjekty (např. akce pro děti a mládež - letní tábory)
Na školách v přírodě
Při pořádání hromadných kulturních, společenských a sportovních akcích

Akreditovaný kurz je ukončen závěrečnou zkouškou - písemným testem.

Po úspěšném ukončení vzdělávacího programu rekvalifikačního kurzu, podle vyhl.MŠMT č.176/2009 Sb., kterou se stanoví náležitosti žádosti o akreditaci vzdělávacího programu, organizace vzdělávání v rekvalifikačním zařízení a způsob jeho ukončení je účastníkovi uděleno Osvědčení o rekvalifikaci vzdělávacího programu Zdravotník zotavovacích akcí.

Platnost tohoto osvědčení je neomezená!
Cena - 2.550,-Kč
Uzávěrka přihlášek 15.12.2017
Pokud máte zájem o seminář, kontaktujte nás na email rostemevzdelavanim@email.cz

od  14. 2.  (08:00)
do  11. 4.  (16:00)
Pod višňovkou 1661/31, Krč, Praha-Praha 4, Česká…
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT