více >>

Vymítač (přidaná divadelní premiéra)

Akce již skončila

Vstupenky na Vymítače mizí! RockOpera přidává další představení!

RockOpera Praha oslavila závěr roku 2017 koncertním uvedením nové hororové rockové opery Vymítač, která měla nalákat na její březnovou divadelní premiéru. O vstupenky ale byl takový zájem, že už nyní je představení původně plánované na 29. března 2018 téměř plné. Proto divadlo přidalo další premiéru, a to už na 28. března!

Dílo inspirované starou velhartickou pověstí, kterou se nechal ovlivnit i Karel Jaromír Erben při tvorbě slavné Svatební košile, si už nyní buduje početnou fanouškovskou základnu. Svou roli v tom jistě hraje i atraktivní obsazení. Hlavní roli Vymítače totiž ztvárňuje legendární Kamil Střihavka - oficiální profil a s ním se na jevišti objevují hvězdy tuzemské scény jako Honza Toužimský, Viktor Dyk, Žántí Zpěvačka Singer, Pavla Forest, Helena Kubelková a další.

Nenechte si ujít nejlepší místa! Vzhledem k tomu, jak rychle mizely vstupenky na představení konané 29. března, dá se usuzovat, že Vymítač plánovaný na předcházející den se nebude prodávat jinak!

Vstupenky na www.rockopera.cz/program

Oficiální web rockové opery Vymítač: www.rockopera.cz/vymitac

Hudba: Milan Steigerwald
Scénář a libreto: Pavla Forest
Režie a choreografie: Irina Andreeva

Hrají a zpívají: Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Honza Toužimský, Pavla Forest, Helena Kubelková, Sbor Rockové akademie a další.

Foto: Martin Paldus

28. 3.  (19:00–21:45)
Komunardů 1/306, Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ