Úvod do krizové intervence v kontextu sociální práce

Akce již skončila

Kurz s akreditací MPSV ČR je určen zejména pracovníkům v pomáhajících profesích. Absolvování kurzu je započítáváno sociálním pracovníkům a pracovníkům v sociálních službách do tzv. dalšího vzdělávání dle zákona číslo 108/2006 Sb. o sociálních službách.

Obsah kurzu: Kurz je zaměřen na krizovou intervenci ve vztahu k výkonu sociální práce. V průběhu kurzu se účastníci seznámí s pojmem krize, zdroji a příčinami krize, typologií krizí, chováním člověka v krizi a průběhem krize. V následující části kurzu se účastníci seznámí s formami pomoci v krizi s důrazem na krizovou intervenci jako odbornou formu pomoci člověku v krizi.

Lektor: Bc. Roman Kunc
Absolvent Univerzity Hradec Králové v oboru sociální práce. V sociální oblasti působí od roku 2004.
V současnosti působí v organizaci Prostor plus o.p.s. na pozici vedoucí sociální služby / sociální pracovník v rámci odborného sociálního poradenství, zároveň působí v organizacích Povídej o.s. a Elpida o.p.s. jako krizový intervent. Lektor kurzu má kromě letité praxe získané v rámci práce v sociálních službách řadu dlouhodobých výcviků a kurzů ve vztahu k sociální oblasti (Komplexní kurz krizové intervence, Kurz motivační rozhovory, Integrovaný kurz psychosociálních dovedností pro sociální pracovníky, Sebezkušenostní výcvik kontaktní práce, Kurz rodinného poradenství, Transakční analýza T101 a Úvod do řízení a supervize).

Cena: 1 080,-Kč /účastník

20. 3.  (09:00–16:00)
Stoliňská 2417/41a, Horní Počernice, Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT