více >>

Silová a kondiční příprava 101

Akce již skončila

V dnešní době sociálních sítí je obrovské množství informací a spousta lidí se snaží předhánět se s vymýšlením zázračných nových metod. Většinou je to však spíše špatně než ku prospěchu. V tomhle kurzu projdeme vše, co je potřeba pro správné nastavení a napsaní tréninkových plánů až po samotnou diagnostiku a techniku cviků či způsobů pro kondiční trénink.

Na workshopu se naučíte, jak správně napsat celý tréninkový plán, udělat si diagnostiku pro správné zvolení cviků, regresí či progresí. To vše jak z pohledu síly, tak ale také kondičky. Jaké jsou energetické systémy, jak s nimi pracovat v různých sportech. Kdy a jaké postupy zvolit. Včetně základu stravování toho, jak určité věci vyhodnocuje náš mozek a jak pracovat se stresem.

Celý víkend bude rozdělený na teoretickou i praktickou část. Tudíž spoustu věcí si vyzkoušíme a odcvičíme.

Stručný přehled témat, které probereme:

- vše důležité kolem periodizace a plánování tréninkového plánu,
- diagnostika, testování a jak určit správné cviky,
- energetické systémy a jak s nimi pracovat,
- praktické procvičení techniky základních cviků, dechových vzorů, - foam rollingu,
- teoretické a praktické informace o středu těla a důležitosti ve sportu,
- unilaterální vs. bilaterální cviky.

Workshop povede Tomáš Bartoš

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym a spolumajitel Barbar gym & therapy. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let trénovat normálních lidi, co se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Už od začátku, co jsem se začal živit jako trenér, jsem chtěl patřit k těm dobrým, a tak jsem naprostou většinu svého volného času za posledních 10 let věnoval ustavičnému vzdělávání.

Jelikož jsem bez reklam dokázal rozjet gym tak, že se otvíraly druhé prostory, tak věřím a stojím si za tím, že nejlepší reklama jsou výsledky lidí, co s vámi trénují. A to je hlavní cíl kurzu. Další moje info, kurzy a vzdělání najdeš na http://barbargym.cz/treneri-karlin/

Posuňte své znalosti a dovednosti silové a kondiční přípravy. Přihlaste se zde --> https://goo.gl/Bd3TsS v případě dotazů pište na info@barbargym.cz

KDE: Slévačská 36 190 00 Praha – Hloubětín (Barbar gym & therapy)

KDY: 6. – 7. října 2018 (víkend) od 9:00 – 17:00

CENA: do 15.8.2018 pouze 5 000 Kč, od 16.8.2018 až do konání kurzu 7000 Kč. V ceně jsou učební materiály, oběd není zahrnut, certifikát na základě splněného testu. Klienti Barbar gym mají 10% slevu.

REGISTRACE: https://goo.gl/forms/e21pvrlcpECrlYKV2 (po registraci obdržíte emailem bankoví spojení pro zaplacení ceny semináře)

od  6. 10.  (09:00)
do  7. 10.  (18:00)
Slévačská 36, Hloubětín, Praha-Praha 14
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ