více >>

První dámy, mezi námi: debata žen prezidentských kandidátů 2018

Akce již skončila

Všechny prezidentské kandidáty 2018 již známe, ale tušili jste, jaké jsou jejich manželky a životní partnerky? Představíme vám je... jsme totiž přesvědčeni, že role první dámy, která bude stát po boku příštího prezidenta, je stejně důležitá, jako role prezidenta samotného. Proto bychom rádi dali v moderované debatě prostor manželkám, partnerkám, či jinak důležitým ženám prezidentských kandidátů, které doposud v kampani ani v médiích neměly příliš příležitostí.

Exkluzivní debatu „První dámy, mezi námi" pořádá 5. ledna 2018 v Pražské křižovatce Asociace společenské odpovědnosti. Více v této fb události a na stránkách ➡ http://www.prvnidamy.cz

Debata se bude konat v pátek 5. ledna 2018 od 19:00 v prostorách Pražské křižovatky. Moderovat ji bude Petr Šimůnek, šéfredaktor časopisu Forbes Česko.

Dotkne se témat:
~ role žen ve veřejném prostoru v České republice,
~ vztah k filantropii a spoluvytváření zdravé občanské společnosti
~ a v neposlední řadě i představě o roli první dámy.

Pozvání na debatu potvrdily Bohumila Bračíková (Vratislav Kulhánek), Eva Drahošová (Jiří Drahoš), Klára Fischerová (Pavel Fischer - prezident 2018), Monika Hilšerová (Marek Hilšer na Hrad), Michaela Hořejší-Horáčková (Michal Horáček), Eliška Hynková (Jiří Hynek 2018) a Lucie Talmanová (Mirek Topolánek).

Kapacita akce je omezena, je nutné se na debatu registrovat. Registrace bude otevřena v pondělí 18. prosince 2017.

5. 1.  (19:00–20:30)
Zlatá, Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ