více >>

Prague Love Fest

Akce již skončila

Festival lásky, radosti a skvělé muziky pro všechny generace.

Láska prochází žaludkem a na svatého Valentýna to platí dvojnásob. Zpříjemněte si sychravý únor oslavou toho nejkrásnějšího citu. Na svatého Valentýna rozmazlujte ji i sebe.

Prague love fest vás zve na dvoudenní festival lásky v nevšedních industriálních prostorách areálu Pragovka.

Čeká na vás bohatý hudební program, spojený s více než 60 vystavovateli s občerstvením.

V areálu Pragovka budete mít možnost uhasit žízeň ochutnávkou vynikajících koktejlů, piva nebo se můžete vydat za nabídkou nejlepších českých vín.

V programu nebudou chybět ani známé české hudební kapely. Po celou dobu bude program zpestřen moderátorským výstupem Denisy Ayverdi a Antonína Duchoslava. Na místě bude možnost soutěžit o zajímavé ceny.

Pestrý doprovodný program i nabídka kulinářských pokrmů pod jednou střechou.

Časový plán akce:

Středa 13. února, 12.00 – 24.00

Čtvrtek 14. února, 11.00 – 24.00

Připravujeme pro Vás nevšední program, který bude ještě upřesněn (stránka události nebo Prague love fest).

Cocktail show - to nejlepší spojení ingrediencí ve správném poměru, zaručeně vykouzlí úsměv na vašich tvářích. Užijte si cocktail show spojenou s ohněm a dalšími efekty.

Degustace vín - ochutnejte to nejlepší víno z českých a vinic. Desítky vinařství pečlivě vybrala ta nejchutnější vína ze svých sklípků, abyste je mohli jemně poválet na jazyku, nechat naplno rozvinout jejich chuť i vůni a dozvědět se zajímavosti o jejich původu. Stačí jen přistoupit a nechat si nalít.

Proměňte ochutnávku v přátelské povídání. Tajemství výroby vám vinaři asi neprozradí, ale rádi vám pomohou při jeho výběru, přidají tipy, jak rozeznat různé druhy vína, i proč je právě to jejich nejlepší.

Soutěže o ceny - můžete se těšit na zajímavé soutěže po celou dobu akce.

Módní přehlídka - druhý den akce vám přinese v dopoledních hodinách přehlídku.

Živé kapely a skupiny - přijďte si užít večerní program, který bude po celou dobu doprovázen známými českými kapelami. Vystoupí Olga Lounová, PSH, BLAKKWOOD, Hank, T-Jay & Elmo feat. The Outsider, Sharlota, Refew.

Vstupné 200 Kč na 1 den, vstupné 300 Kč na 2 dny, k dostání na www.ticketlive.cz 

od  13. 2.  (12:00)
do  14. 2.  (23:59)
Pragovka, Kolbenova 34a, Praha 9-Vysočany
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ