L. Trapková - V. Chvála: Etika v rodině

Akce již skončila

Přednáška rodinných terapeutů Ludmily Trapkové a Vladislava Chvály v rámci cyklu Člověk v dialogu.

Psycholožka PhDr. Ludmila Trapková a psychiatr MUDr. Vladislav Chvála pracují již dvacet let především s rodinami s psychosomatickým onemocněním. Vyučují rodinnou terapii v Institutu rodinné terapie a psychosomatické medicíny v Liberci. Společně napsali Rodinná terapie psychosomatických poruch (2004), Rodinná terapie a teorie jin-jangu (2008) a Žena a muž v rodině – rozhovory (2015).

Člověk v dialogu 2018: Etika v době vykloubené
https://www.pragjesu.cz/clovek-v-dialogu/
Málokdo si klade otázku po smyslu. Jsme svědky rozmělňování společenského éthosu. Mnohé, co jsme před nedávnem považovali v životě společnosti za nemyslitelné, se stává téměř jeho běžnou součástí. Neptáme se, zda to či ono je pro náš život a naše vztahy dobré. Neptáme ani tolik po smyslu, ale ptáme se pouze, zda je to uskutečnitelné. A možné je ledacos. To, co bylo včera pokládáno za pevné, stabilní a neměnné, je dnes v pohybu s jedinou, a jestli vůbec, položenou otázkou: Jakým způsobem lze tuto možnost zrealizovat?
Chceme v tomto roce „Etiky v době vykloubené“ společně hledat, jak zpevnit a čím řídit naše svobodné a odpovědné jednání.

20. 2.  (19:00–21:00)
Karmelitská 385/9, Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT