více >>

Kam v neděli v Praze za sportem?

Akce již skončila

ATLETIKA

 

Vodácký přespolní běh v Ďáblickém háji: 47. ročník běhu terénem na 5 km, prezentace od 8.15 a start 9.00 - 10.15 v Areálu zdraví (Ďáblický háj, Praha 8)

Listopadový Krčský kolečkový maraton II: běh silnicí na 42.2 km, prezentace a start (od 10.00) u velkého altánu v Krčském lese (Praha 4)

 

BASKETBAL

 

2. liga mužů: 11.00 Sokol Kbely - Slavoj Litoměřice B (hala ZŠ Albrechtická 732/1, Praha 9)

Extraliga kadetů U17: 10.00 Sokol pražský - Slavoj Litoměřice (Žitná 42, Praha 2), 12.00 USK Praha - Kondoři Liberec (Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga kadetek U17: 10.30 HB Basket Praha - USK Praha (na Aritmě, Nad Lávkou 5, Praha 6), BA Sparta - Levhartice Chomutov (Kuncova 3/1617, Praha 5)

 

CURLING

 

Mezinárodní turnaj juniorů: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

 

FLORBAL

 

Extraliga mužů: 18.00 Sokol Královské Vinohrady - Bulldogs Brno (Polská 1, Praha 2)

1. liga mužů: 17.30 Black Angels - FBŠ Hummel Hattrick Brno (Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 4)

Extraliga juniorů: 12.00 PSN Tatran Střešovice - 1. SC Tempish Vítkovice (Sibeliova 368, Praha 6), 18.30 Acema Sparta Praha - Black Angels (Arena Sparta, Podvinný Mlýn, Kovanecká 27, Praha 9)

Extraliga žen: 17.00 Fat Pipe Florbal Chodov - K1 Florbal Židenice (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

1. liga žen: 14.30 Sokol Královské Vinohrady - Rudý Dračice Týn (Polská 1, Praha 2)

1. liga juniorek: 11.00 Ivanti Tigers Jižní Město - 1. SC Tempish Vítkovice, 14.00 VŠO Florbal Chodov (oba zápasy Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 15.00 PSN Tatran Střešovice - Bulldogs Brno (Sibeliova 368, Praha 6), 16.00 FbŠ Bohemians - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (na Děkance, Děkanská vinice 5/984, Praha 4)

 

FOTBAL

 

Divize, skupina B: 10.00 FK Meteor Praha VIII - Tatran Rakovník, 13.30 Motorlet Praha - Sokol Hostouň

Přebor Prahy: 13.30 Motorlet Praha B - Admira Praha B

1. A třída, skupina A: 13.30 Čechie Uhříněves - Slovan Bohnice, Slovan Kunratice - TJ Březiněves

1. A třída, skupina B: 13.30 Sokol Lipence - FC Zličín

1. B třída, skupina A: 13.30 SK Zbraslav B - Sokol Cholupice

1. B třída, skupina B: 13.30 TJ ČZU Praha - Partisan Prague F.C., 17.00 ČAFC Praha B - Union Vršovice B

 

HÁZENÁ

 

Vyzývací pohár, 3. kolo: 17.00 HC Dukla Praha - Kauno Ažuolas KTU Kaunas (Litva), hala Slavie v Edenu (Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

 

LEDNÍ HOKEJ

 

Extraliga mužů: 15.00 Sparta Praha - HC Olomouc (O2 arena na Českomoravské, Praha 9)

 

VOLEJBAL

 

Mizuno AVL: další díl tradiční soutěže amatérských smíšených týmů, sportovní hala ČVUT na Podbabě (Pod Juliskou, Praha 6), od 8.00, hraje 6. až 10. liga

 

18. 11.  (08:00–22:00)
Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT