více >>

Jak na stravování a trénink

Akce již skončila

Doba internetu nahrává do karet různým „fitness guruům“, kteří kolem sebe šíří revoluční teorie v podobě speciálních diet a cviků. Některé jsou tak bláznivé, že z nich i zkušeným trenérům jde hlava kolem. Tyto zavádějící informace nejenže nepomáhají, ale mohou i uškodit.

Cílem semináře je představit vědecky ověřené a za roky trénování vyzkoušené praktiky stravování a cvičení. A to pořádně do hloubky.

Co se konkrétně dozvíte:
• Rozdělení a důležitost makroživin pro lidské tělo.
• Základy a přínos mikroživin.
• Jak počítat kalorie a je to vůbec třeba?
• Jídelníček - co jíst a kdy nejen v den tréninku.
• Jak sestavit trénink pro hubnutí a nabírání svalů.
• Výhody i nevýhody aerobního cvičení.
• Jak zvolit cviky a jejich intenzitu podle vlastních cílů.
• Nejčastější mýty o hubnutí, budování svalů a síly.

Seminář bude probíhat celý den s hodinovou pauzou na oběd. Je určený primárně pro laickou veřejnost se zájem o dlouhodobé cvičení. Témata však probereme důkladně, na své si tedy přijdou i odborníci.

Na konci semináře každý obdrží certifikát.

Workshop povede Tomáš Bartoš

Jsem zakladatel a majitel Barbar gym a spolumajitel Barbar gym & therapy. Díky odchodu z komerčního fitka do svého jsem měl možnost za posledních 10 let odtrénovat velké množství normálních lidi, kteří se chtějí hýbat, sportovce z různých úrovní, sportovní týmy a podílet se na rehabilitačních cvičeních po různých typech zranění. Neustále se vzdělávám a snažím se hledat a používat nové lepší metody, jak pomáhat všem klientům k dosažení jejich cílů. Více info o mně najdete na http://barbargym.cz/treneri-karlin/

KDE: Slévačská 36 190 00 Praha – Hloubětín (Barbar gym & therapy)

KDY: 21. dubna 2018 od 9:00 – 18:00

CENA: do 10. února zvýhodněná cena 1000 Kč poté platí plná cena 1500 Kč – oběd není zahrnut. Klienti Barbar gym a Barbar gym & therapy platí 10% sleva.

REGISTRACE: Google formulář - https://goo.gl/forms/U5owmhcTF49IyMAi1 (po registraci obdržíte emailem bankoví spojení pro zaplacení ceny semináře). Pro jakékoliv dotazi neváhajte napsat na tomas@barbargym.cz

28. 4.  (09:00–18:00)
Slévačská 36, Hloubětín, Praha-Praha 14
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT