více >>

Italský Design | Design Italiano

Akce již skončila

/ CZ /
Italský kulturní Institut v Praze, Velvyslanectví Itálie v Praze a Městská část Praha 5 ve spolupráci s Italsko-českou obchodní komorou a KOGAA studio si Vás dovolují pozvat na "Italský Design": výstava 100 italských designerských ikon od 30. let až do současnosti, se speciálním zaměřením na díla italského designerského génia Vica Magistrettiho.
7.-19. listopadu | 12:00-20:00 | Národní dům na Smíchově
Vstup volný

/ EN /
The Italian cultural Institute in Prague, the Embassy of Italy in Prague and the City Quarter of Prague 5 in collaboration with the Italian-Czech Chamber of Commerce and KOGAA studio are glad to invite you to "Italian Design": an exhibition of 100 Italian design icons from the 30's to nowadays, with a special focus on the work of the Italian design genius Vico Magistretti.
7.-19. november | 12:00-20:00 | Národní dům na Smíchově
Free entry

/ ITA /
L’Istituto Italiano di Cultura, l’Ambasciata d’Italia a Praga e il Municipio di Praga 5 in collaborazione con la Camera di Commercio e dell'Industria Italo-Ceca e lo Studio KOGAA sono lieti di invitarvi a "Design Italiano": una mostra di 100 icone del design italiano dagli anni ’30 ai nostri giorni, con uno speciale focus sull’opera del genio del design italiano Vico Magistretti.
7.-19. Novembre | 12:00-20:00 | Národní dům na Smíchově
Ingresso libero

od  7. 11.  (12:00)
do  19. 11.  (20:00)
náměstí 14. října 82/16, Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT