více >>

Ex-kouč Jaromíra Jágra Marian Jelínek: Motivace v době blahobytu

Akce již skončila

Marian JELÍNEK - DALŠÍ SETKÁNÍ S OSOBNOSTÍ NA OBZORU ?

Mít se vlastně dobře a zároveň paradoxně nebýt spokojený. Zažili jste ten pocit? Není to nic výjimečného. Právě toto bude tématem této speciální přednášky. Co lze tedy v našich životech považovat za úspěch? K čemu máme motivovat, vést, inspirovat mladé lidi? Je možné si užívat hedonisticky blahobytu a zároveň být vnitřně šťastný? Jak snížit negativní dopady blahobytu (v psychologii často používáme termín “nemoci blahobytu”) jako například počet sebevražd, vzrůstající spotřebu psychofarmak, zvyšující se existenciální vakuum či paralýzu analýzou?
Marian během této SPECIÁLNÍ PŘEDNÁŠKY pro Elegantní Česko provokuje k zamyšlení a ukazuje na praktických příkladech možná řešení. Vychází z vědeckých studií podpořených dlouholetou praxí v daných oborech.

LEKTOR: Marian JELÍNEK - český hokejový trenér a kouč. Dlouho byl osobním koučem Jaromíra Jágra, je známý také spoluprací s tenistkou Karolínou Plíškovou. Je expertem na psychologii sportu. V současné době působí jako hlavní trenér týmu HC Motor České Budějovice.

CENA: 2 290 Kč vč DPH

REGISTRACE: elegantnicesko@gmail.com

POZOR - OMEZENÁ KAPACITA!

Platba předem převodem na základě zálohové faktury

více než 14 dní před akcí: splatnost zálohové faktury 10 dní - pokud do té doby platba nedorazí, místo bude uvolněno pro dalšího zájemce

14 a méně dní před akcí - 2 dny před akcí: splatnost zálohové faktury 2 dny

STORNO PODMÍNKY: případné zrušení účasti nám oznamte písemně na adrese elegantnicesko@gmail.com

7 a více dnů před termínem - vrátíme 100 % zaplacené částky (nejpozději do 30 dnů po písemném oznámení zrušení)

6 - 2 dny před termínem - vrátíme 50% zaplacené částky
méně než 48 hodin před termínem nebo neohlášená neúčast - storno poplatek 100 % zaplacené částky

Pokud se nemůžete zúčastnit sami a najdete náhradníka, už zaplacené místo můžete v rámci vzájemné dohody převést. Změnu jména je třeba nahlásit na email elegantnicesko@gmail.com.

4. 4.  (17:00–20:00)
Sněmovní 7, Praha
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ