více >>

E-salon: Veletrh čisté mobility

Akce již skončila

TV Prima a společnost ABF připravují první ročník veletrhu e-SALON, jediného autosalonu v Evropě orientovaného komplexně na čistou mobilitu a infrastrukturu. Na výstavišti v pražských Letňanech se ve dnech 15.–18. listopadu představí žhavé novinky ze světa inteligentní udržitelné dopravy, služby carsharing, koncept chytrého města Smart Prague a chybět nebude ani bohatý doprovodný program.
Návštěvníci veletrhu se mohou těšit na hvězdné Audi e-tron, elektromobil Aixam, simulátor dopravní nehody, elektrické koloběžky, elektrokola, elektromobily, hybridy, elektrický JaguarI-PACE, a dokonce i na elektroletadlo
Veletrh e-SALON provede návštěvníky budoucností dopravy a na ploše přesahující deset tisíc metrů čtverečních představí přibližně stovku ekologických vozů. V české premiéře odhalí hned několik novinek značek Lexus, Toyota, Audi a užitkové VW. Dvěma klenoty z exkluzivní sběratelské edice se pochlubí automobilka BMW.
Příznivce letectví jistě zaujme sportovní elektroletadlo , které se hlásí k nástupu alternativních pohonů s minimalizací ekologických zátěží, hlukového a tepelného smogu, emisí i snižování provozních nákladů.
Lákadlem stánku společnosti Siemens bude historická obytná dodávka Volks-wagen T2, přezdívaná Bulli. V Praze bude k vidění unikátní prototyp, obytný vůzz roku 1979, který byl přestavěn na elektromobil a získal nové jméno, Bull-E. Legendární mikrobus je dodnes symbolem hnutí hippies, jehož členové v autě v létě brouzdali Amerikou. Vozidlo má nyní, díky bateriím s kapacitou 46 kWh, dojezd až 200 km a maximální rychlost až 120 km/h.

od  15. 11.  (09:00)
do  18. 11.  (18:00)
Výstaviště PVA Expo, Beranových 667, Praha 9…
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ