více >>

Data vs. láska

Akce již skončila

Mobil v ruce a oči upřené na obrazovku - tak vypadá velká část dnešní komunikace. Mění se tím kvalita a povaha partnerských vztah? Kolik párů ve vašem okolí se dalo dohromady online - přes Facebook, online seznamku nebo aplikaci Tinder? A kolik vztahů skončilo pouhou zprávou přes Messenger?
První ze série debat "Data vs." se bude zabývat tím, jak různé digitální nástroje a online prostředí, ve které trávíme stále více času a přesouváme zde své aktivity, mění podobu partnerských vztahů.
Večerem bude provázet psychoterapeut Honza Vojtko, který se zabývá párovou terapií a nástrahami, kterým páry musí v dnešní době čelit. Hosty budou Markéta Štětinová, socioložka a terapeutka zkoumající podobu moderní lásky a zejména fenoménem online seznamek a Ester Geislerová a Josefína Bakošová, které stojí za projektem Terapie sdílením - věty a útržky soukromé online konverzace, které často stojí za koncem vztahu a jejichž sdílení má příjemcům i ostatním čtenářům pomoci vyrovnat se s mnohdy složitou komunikací na síti.

Vstupné 60 Kč.

22. 10.  (19:00–20:00)
Dox, Poupětova 793/1, Praha 7-Holešovice
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ