více >>

Balkan Bashavel

Akce již skončila

Začátek nového roku znamená i začátek zimní Balkan Bashavel tour! Přijďte vyskákat kalorie z vánočního hodování v rytmu balkan beats, gypsy music, cumbie, reggae a všeličeho dalšího z world music.

V Praze startuje combo:
Malalata + La Fanfare Couche-Tard + Dr. Balkan

Malalata (SK)
Malalata je už 12 let synonymem pro jedinečnou fúzi balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystoupení tohoto DJského dua je nespoutanou show plnou nakažlivé energie a 100% nasazení. Pod jeho taktovkou pulzovaly nejen kluby po celé Evropě, ale i vzdálené Japonsko a Mexiko. Duo předvedlo svou show i na festivalech Pohoda, Grape, Uprising či na jednom pódiu s esy jako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

La Fanfare Couche-Tard (FR, live)
Šest multi-instrumuntalistů pocházejících z Francie, kteří se nechávají ovlivňovat mnohými hudebními směry starého kontinentu i zemí vzdálených či dokonce imaginárních, etnickými rytmy od Bretaně až po Turecko. V roce 2019 oslaví kapela své desáte výročí velkým turné, novým albem a novou show.

Dr. Balkan (CZ, Bassta Fidli Crew)
Člen slovácké audiovizuální grupy Bassta Fidli Crew, kterého láska k folklornímu ornamentu a tradiční muzice dovedla ke zkoumání fúzí folklórů Evropy se elektronickými zvuky. Styly jako folkstep a baltik bass doplňuje v setech o tradiční cimbálové a balkánské songy. 

Vstup na akci bude povolen pouze osobám starším 15 let.

Vstupenky za 180 Kč k dostání v předprodeji za 180 Kč na www.goout.net.

Po ukončení předprodeje budou vstupenky k dispozici na místě.

od  11. 1.  (21:00)
do  12. 1.  (03:00)
Rock Café, Národní třída 20, Nové Město
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ