SOBOTA 5. října

AEROBIC

Mistrovství České republiky I. VT: Arena Sparta na Podvinném Mlýně (Kovanecká 27, Praha 9), 8.00 - 20.00

CURLING

EJCT: mezinárodní juniorský turnaj, arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

DOSTIHY

Klusácké dostihy: závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: 12.45 Probestart, 13.30 Handicap Horse Sports, 14.00 Cena Městské části Velká Chuchle, 14.30 Cena Pražského zpravodaje, 15.00 Francouzská cena hlavního města Prahy, 15.30 Cena Praha TV, 16.00 Cena Farmy Levín, 16.30 El Mago Pellini´s cup III, 17.00

FLORBAL

Superliga mužů: 16.30 Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hattrick Brno (Polská 1, Praha 2), 18.00 Black Angels - 1. SC Tempish Vítkovice (hala Jedenáctka VS, Mírového hnutí, Praha 11)

Extraliga žen: 18.00 Tatran Střešovice - 1. SC Tempish Vítkovice (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 19.00 Sparta Praha - MFK Karviná
FNL: 10.15 Dukla Praha - 1. SK Prostějov

ČFL, skupina A: 10.15 Motorlet Praha - Slavia Praha B

Přebor Prahy: 10.15 SK Újezd Praha 4 - Viktoria Žižkov B, 10.30 Sokol Královice - Slavoj Podolí, SK Hostivař - Sokol Kolovraty, FK Dukla Jižní Město - FK Újezd nad Lesy, FC Zličín - SK Třeboradice, SK Uhelné sklady Praha - Motorlet Praha B, 16.00 FC Přední Kopanina - Slavoj Vyšehrad B, Olympia Radotín - Admira Praha B

HÁZENÁ

Vyzývací pohár: 18.00 HC Dukla Praha - KH Kastrioti (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 11.00 Kovo Praha - Elba DDM Ústí nad Labem (Stadion mládeže na Palmovce), 17.00 HC Kert park Praha - HC Hradec Králové (Kolovečská, Praha 5)

LEDNÍ HOKEJ

1. liga mužů: 17.00 HC Slavia Praha - HK Frýdek-Místek (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

2. liga mužů: 18.00 HC Kobra Praha - HC DS České Budějovice (Mikuleckého 1584, Praha 4)

RAGBY

Extraliga mužů: 11.00 Tatra Smíchov - Sparta Praha (Podbělohorská, Praha 5)

SOFTBAL

Extraliga žen: 11.00 o 7. místo SaBaT Praha - SC Čechie (Povltavská, Praha 7), semifinále Eagles Praha - SK Joudrs Praha (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4)

NEDĚLE 6. října

AEROBIC

Mistrovství České republiky I. VT: Arena Sparta na Podvinném Mlýně (Kovanecká 27, Praha 9), 8.30 - 19.00

CURLING

EJCT: mezinárodní juniorský turnaj, arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

DOSTIHY

Dostihový den Metrostavu: závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: 13.00 Cena Lucky Rain, 13.30 Cena portálu Fitmin & Turf magazín, 14.00 Cena Renomia, 14.30 Memoriál Josefa Šacha, 15.00 Memoriál Františka Huleše, 15.30 Velká cena Metrostavu (17. Memoriál Harryho Petrlíka), 16.00 Cena Střední školy dostihového sportu a jezdectví, 16.30 Cena Dally Hit

FLORBAL

Superliga mužů: 18.00 Fat Pipe Florbal Chodov - FBC Liberec (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

Extraliga žen: 15.00 Fat Pipe Florbal Chodov - FbŠ Bohemians (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

FOTBAL

FNL: 10.15 Viktoria Žižkov - Slavoj Vyšehrad

Divize, skupina B: 10.15 FK Meteor Praha VIII - SK Brandýs nad Labem

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 11.00 Kovo Praha - HC Most (Stadion mládeže na Palmovce)

SOFTBAL

Extraliga žen: 10.30 o 7. místo SC Čechie - SaBaT Praha (v Radotíně, Starý stadion, Praha 5), semifinále 11.30 a 13.30 SK Joudrs Praha - Eagles Praha (Svoboda park v Bohnicích, Dolákova 555, Praha 8)