PÁTEK 9. října

BASKETBAL
1. liga mužů: 19.30 Sokol pražský - Basketbal Polabí (Žitná 42, Praha 2), 20.00 USK Praha B - Slavia Praha (Na Folimance 2, Praha 2)

FLORBAL
1. liga žen: 19.00 Sokol Královské Vinohrady - Crazy girls FBC Liberec (Polská 1, Praha 2)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ
Cena Eliota: dostihové závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5), od 9.00

SOBOTA 10. října

ATLETIKA
Přebor Prahy ve vícebojích: pořádá TJ Dukla Praha na stadionu Juliska (Praha 6), 10.00-18.00

BASKETBAL
Ženská BL: 14.00 BLK Slavia Praha - SBŠ Ostrava (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)
Extraliga juniorů: 12.00 USK Praha - Sokol Písek (Na Folimance 2, Praha 2)

CURLING
1. liga a divize žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FOTBAL
ČFL, skupina A: 10.15 Loko Vltavín - SK Benešov
Divize, skupina B: 10.15 Aritma Praha - FK Meteor Praha VIII
Pražský přebor: 10.15 Motorlet Praha B - FC Zličín, Sokol Kolovraty - Sokol Královice, Slavoj Podolí - FC Přední Kopanina, 10.30 SK Újezd Praha 4 - Slavoj Vyšehrad B
1. A třída, skupina A: 10.00 Tempo Praha -TJ Praga, 10.15 Spoje Praha - Viktoria Štěrboholy, 10.30 FC Háje Jižní Město - TJ Březiněves, Čechie Uhříněves - Union Vršovice, Sokol Troja - TJ Kyje Praha 14, 10.45 Slovan Kunratice - SK Ďáblice, 16.00 Sokol Dolní Počernice - Spartak Hrdlořezy
1. A třída, skupina B: 10.15 FK Zlíchov 1914 - SK Libuš, 11.00 SK Modřany - 1999 Praha, 16.00 SK Dolní Chabry - Čechie Smíchov, FK Řeporyje - ABC Braník, Sokol Nebušice - SK Střešovice 1911
1. B třída, skupina A: 10.30 Sokol Stodůlky B - Slavoj Podolí B, 11.00 MSM - FC Miškovice, 16.00 SK Zbraslav B - ABC Braník B
1. B třída, skupina B: 13.00 Sokol Kolovraty B - SK Třeboradice B, 14.00 Partisan Prague F.C. - SK Újezd Praha 4 B, 16.00 TJ JM Chodov - SK Ďáblice B, FK Újezd nad Lesy B - FK Klánovice

HOKEJBAL
Extraliga mužů: 15.30 TJ Kovo Praha - HbK Karviná (Stadion mládeže na Palmovce, Praha 8)

NÁRODNÍ HÁZENÁ
1. liga mužů: 16.00 TJ Avia Čakovice - Sokol Opatovice (K Sedlišti, Praha 9)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ
Cena Eliota: dostihové závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5), od 9.00

POZEMNÍ HOKEJ
Extraliga žen: 14.00 HC 1946 Praga - HC Rakovník (Nad Zemankou, Praha 4), SK Hostivař - Slavia Praha (Švehlova, Praha 10)
Extraliga mužů: 16.00 HC 1946 Praga - HC Rakovník (Nad Zemankou, Praha 4), SK Hostivař - Slavia Praha (Švehlova, Praha 10)

SOFTBAL
Extraliga žen: 11.30 Tempo Praha - Žraloci Ledenice (Zelenkova 3, Praha 4), 13.00 SK Joudrs Praha - Eagles Praha (Svoboda park v Bohnicích, Dolákova 555, Praha 8), 15.00 SaBaT Praha - Storms Řepy (U Vltavy 816/1, Praha 7)

VOLEJBAL
Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - VK Brno (Přípotoční 300, Praha 10)

NEDĚLE 11. října

ATLETIKA
Přebor Prahy ve vícebojích: pořádá TJ Dukla Praha na stadionu Juliska (Praha 6), 10.00-18.00

BASKETBAL
1. liga mužů: 14.30 Sokol pražský - Levharti Chomutov (Žitná 42, Praha 2)
Extraliga juniorů: 12.00 USK Praha - GBA Lions Jindřichův Hradec (Na Folimance 2, Praha 2)

CURLING
1. liga a divize žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL
Extraliga žen: 18.00 Tatran Střešovice - Panthers Praha (Sibeliova 368, Praha 6), Fat Pipe Florbal Chodov - FbŠ Bohemians (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 11)
1. liga žen: 19.00 Sokol Královské Vinohrady - TJ Turnov (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL
ČFL, skupina A: 10.15 Sparta Praha B - Sokol Hostouň (na Strahově), Slavia Praha B - 1. FK Příbram B (na Xaverově)
ČFL, skupina B: 10.15 Dukla Praha B - Slovan Liberec B (v Jirnech)
Pražský přebor: 14.00 Admira Praha B - SK Hostivař, 16.00 FK Újezd nad Lesy - Olympia Radotín, SK Třeboradice - FK Dukla Jižní Město, 17.00 Viktoria Žižkov B - SK Uhelné sklady Praha
1. A třída, skupina B: 16.00 Sokol Stodůlky - Loko Vltavín B, SK Zbraslav - AFK Slivenec, FC Přední Kopanina B - Aritma Praha B
1. B třída, skupina A: 16.00 SK Střešovice 1911 B - Slovan Bohnice, Sokol Cholupice - Sokol Písnice, Sokol Řepy - FC Zličín B, Sokol Lipence - TJ Avia Čakovice, 17.00 Tempo Praha B - Olympia Radotín B
1. B třída, skupina B: 10.15 Čechie Dubeč - ČAFC Praha B, 16.00 TJ Kyje Praha 14 B - Junior Praha, FC Háje Jižní Město B - SK Hostivař B, Spartak Kbely - Union Strašnice
1. liga žen: 14.00 Sparta Praha - Dukla Praha (na Strahově)

NÁRODNÍ HÁZENÁ
1. liga mužů: 11.00 TJ Avia Čakovice - Sokol Krčín (K Sedlišti, Praha 9)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ
Cena Eliota: dostihové závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5), od 9.00

SOFTBAL
Extraliga žen: 11.00 Storms Řepy - SaBaT Praha (ZŠ Bratří Venclíků na Černém Mostě, Praha 14), 12.30 Eagles Praha - SK Joudrs Praha (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4)
Extraliga mužů: 15.00 RSKK Tunnellers – Hladoví Hroši Sezimovo Ústí (U starého stadiónu 1585/9, Praha 5)