Kam za sportem?

PÁTEK 2. října

BADMINTON

Memoriál Karla Holobradého: turnaj Grand Prix "A" dospělých, tělocvična ZŠ Vinoř (Prachovická 340, Praha 9), 10.00-16.00 kvalifikace, od 17.00 hlavní soutěž

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.00 Sokol Vyšehrad - Sokol pražský (Rašínovo nábřeží 24/65, Praha 2)

FUTSAL

Extraliga mužů: 20.00 Sparta Praha - Slavia Praha (Unyp arena, Kovanecká 27, Praha 9)

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 18.30 HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec (O2 arena, Českomoravská, Praha 9)

STOLNÍ TENIS

Extraliga mužů: 18.00 SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST (Na Kotlářce 1, Praha 6)

SOBOTA 3. října

BADMINTON

Memoriál Karla Holobradého: turnaj Grand Prix "A" dospělých, tělocvična ZŠ Vinoř (Prachovická 340, Praha 9), 9.00-20.00 hlavní soutěž

BASKETBAL

Ženská BL: 17.00 BLK Slavia Praha - Levhartice Chomutov (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

1. liga žen: 13.00 USK Praha - BK Havířov (hala Královka, Nad Královsko oborou 51, Praha 7), 18.00 Aritma Praha - Sokol Nusle (Nad Lávkou 5, Praha 6)

DOSTIHY

Klusácké dostihy: závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: 13.30 Cena Městské části Praha-Velká Chuchle, 14.00 Breeders´Crown dvouletých, 14.30 Handicap Pražského zpravodaje, 15.00 Velká cena televize Praha TV, 15.30 Prix du Trotteur Francais XI., 16.00 Cena České klusácké asociace, 16.30 Handicap Horse sports

FLORBAL

Extraliga žen: 15.00 Fat Pipe Tigers Start98 Kunratice - Fat Pipe Florbal Chodov (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

HÁZENÁ

Extraliga mužů: 16.30 HC Dukla Praha - HK Kopřivnice (Pilotů 217, Praha 6)

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 17.00 HC Kert park Praha - Elba DDM Ústí nad Labem (Kolovečská, Praha 5)

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 11.00 Slavia Praha - HC 1946 Praga (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 16.00 HC Hostivař - HC Rača (Švehlova, Praha 10)

Extraliga žen: 13.00 Slavia Praha - HC 1946 Praga (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

SOFTBAL

Extraliga žen: 11.00 Tempo Praha - SK Joudrs Praha (Zelenkova 3, Praha 4)

NEDĚLE 4. října

AMERICKÝ FOTBAL

Mládež: Prague Lions - Prague Black Panthers 12.00 junioři, 16.00 dorostenci. Oba zápasy hřiště RC Sparta Praha na Podvinném Mlýně (Kovanecká 27, Praha 9)

BADMINTON

Memoriál Karla Holobradého: turnaj Grand Prix "A" dospělých, tělocvična ZŠ Vinoř (Prachovická 340, Praha 9), 9.30-14.30 semifinálové a finálové zápasy

BASKETBAL

1. liga žen: 10.00 USK Praha - Studánka Pardubice (hala Královka, Nad Královsko oborou 51, Praha 7), 10.30 Aritma Praha - BC Benešov (Nad Lávkou 5, Praha 6)

FLORBAL

Extraliga mužů: 18.00 Sokol Královské Vinohrady - Fat Pipe Florbal Chodov (Polská 1, Praha 2), Black Angels - FBŠ Hummel Hattrick Brno (hala ZŠ Kbely, Albrechtická 732/1, Praha 9)

SOFTBAL

Extraliga žen: 12.00 a 14.30 Eagles Praha - Žraloci Ledenice (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4), 13.00 a 15.30 SK Joudrs Praha - Tempo Praha (Svoboda park v Bohnicích, Dolákova 555, Praha 8)

Extraliga mužů: 15.00 RSKK Tunnelers - Hladoví Hroši (U starého stadiónu 1585/9, Praha 5)

Kam za fotbalem?

FORTUNA:LIGA

Sobota: 19.00 Sparta Praha - FK Teplice

Neděle: 15.30 Bohemians Praha 1905 - Fastav Zlín

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Sobota: 16.00 Dukla Praha - SK Líšeň, Viktoria Žižkov - Fotbal Třinec (na Střížkově), Slavoj Vyšehrad - FK Ústí nad Labem (Stadion Evžena Rošického na Strahově)

ČFL, skupina A

Sobota: 10.15 Motorlet Praha - Sparta Praha B

ČFL, skupina B

Pondělí: 13.00 Bohemians Praha 1905 B - FK Teplice B (v Uhříněvsi)

Divize, skupina B

Neděle: 10.15 FK Meteor Praha VIII - FK Neratovice-Byškovice

Pražský přebor

Sobota: 10.15 Slavoj Podolí - Slavoj Vyšehrad B, SK Újezd Praha 4 - SK Uhelné sklady Praha, 10.30 Sokol Královice - Admira Praha B, SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy, FK Dukla Jižní Město - Motorlet Praha B, FC Zličín - Viktoria Žižkov B, 16.00 FC Přední Kopanina - Sokol Kolovraty, Olympia Raodtín - SK Třeboradice

1. A třída, skupina A

Pátek: 19.00 Viktoria Štěrboholy - Slovan Kunratice

Sobota: 10.15 TJ Březiněves - Čechie Uhříněves, 10.30 FC Háje Jižní Město - SC Xaverov Horní Počernice, Union Vršovice - Sokol Troja, TJ Praga - TJ Spoje Praha

Neděle: 16.00 TJ Kyje Praha 14 - Tempo Praha, SK Ďáblice - Sokol Dolní Počernice, Spartak Hrdlořezy - ČAFC Praha

1. A třída, skupina B

Sobota: 10.15 ABC Braník - Sokol Stodůlky, Loko Vltavín B - SK Střešovice 1911, SK Libuš - FC Přední Kopanina B, 11.00 Čechie Smíchov - FK Řeporyje, 16.00 1999 Praha - SK Dolní Chabry

Neděle: 16.00 SK Zbraslav - Sokol Nebušice, AFK Slivenec - FK Zlíchov 1914, Aritma Praha B - SK Modřany

1. B třída, skupina A

Sobota: 10.30 Slovan Bohnice - Sokol Lipence, TJ Avia Čakovice - Sokol Cholupice, 12.30 ABC Braník B - Sokol Stodůlky, 13.30 Slavoj Podolí B - FC Miškovice

Neděle: 16.00 Sokol Písnice - Tempo Praha B, Olympia Radotín B - Sokol Řepy, 16.30 SK Střešovice 1911 B - Mezinárodní svaz mládeže, 17.00 FC Zličín B - SK Zbraslav B

1. B třída, skupina B

Sobota: 10.30 ČAFC Praha B - TJ JM Chodov, 10.45 Union Strašnice - FK Újezd nad Lesy B, 16.00 FK Klánovice - Čechie Dubeč, SK Ďáblice - TJ Kyje Praha 14 B

Neděle: 16.00 FC Háje Jižní Město B - Partisan Prague F.C., SK Hostivař B - Sokol Kolovraty B, SK Třeboradice B - Spartak Kbely, 18.30 Junior Praha - SK Újezd Praha 4 B

2. třída, skupina A

Sobota: 13.30 Slavoj Suchdol - SK Modřany B, 16.00 Sokol Lipence B - Sparta Košíře, AFK Slivenec B - TJ Točná

Neděle: 14.15 SK Střešovice 1911 C - Sokol Bílá Hora, 16.00 FK Řeporyje B - Čechie Smíchov B, Sokol Nebušice B - Sokol Lochkov

2. třída, skupina B

Sobota: 13.15 Prague Raptors - SK Gordic Kačerov, 13.45 Union Strašnice B - FK Vinoř, 15.30 Ambassadors Prague - SK Dolní Chabry B, 16.00 Sokol Dolní Počernice B - Union Žižkov

Neděle: 16.00 TJ Praga B - Sokol Troja B, 17.00 TJ SK Satalice - TJ Březiněves B

2. třída, skupina C

Sobota: 10.15 SK Dolní Měcholupy - Čechie Uhříněves B, 11.00 Sokol Benice - FK Dukla Jižní Město B, 13.00 Sokol Stodůlky C - SK Nusle, 16.00 Slavia Malešice - TJ Spoje B

Neděle: 16.00 Olympia Šeberov - Čechie Dubeč B

3. třída, skupina A

Pátek: 20.15 FK Dukla Praha - Sokol Bílá Hora B

Sobota: 15.30 Prague Raptors B - Čechoslovan Chuchle, 16.00 Slavoj Suchdol B - Sokol Řepy B

Neděle: 11.30 SJ FJFI ČVUT - FK Zlíchov 1914 B, 16.00 SK Prosex - Čechie Smíchov C

3. třída, skupina B

Neděle: 13.30 Spartak Hrdlořezy B - Sokol Dolní Počernice C, 15.30 Sokol Benice B - Olympia Šeberov B, 16.00 Union Žižkov B - Slovan Kunratice B, TJ JM Chodov B - SK Újezd Praha 4 C, Sokol Běchovice - Sokol Královice B, Slavia Malešice B - AFK Záběhlice

3. třída, skupina C

Sobota: 13.15 Union Vršovice B - SK Hostivař C, 14.00 SK Libuš B - Partisan Prague B, 15.30 TJ Avia Čakovice B - Mezinárodní svaz mládeže B

Neděle: 10.00 Slavoj Spořilov - Sparta Krč, 16.00 SK Gordic Praha Kačerov - Sokol Cholupice B

Česká liga dorostu U19

Neděle: 10.00 Viktoria Žižkov - Dynamo České Budějovice B (v Satalicích), Slavoj Vyšehrad - CU Bohemians Praha, 12.45 Slavia Praha B - Motorlet Praha (na Xaverově)

1. liga žen

Sobota: 14.00 Sparta Praha - Slovan Liberec (na Strahově), Slavia Praha - Viktoria Plzeň (na Xaverově)

2. liga žen

Sobota: 11.00 Sparta Praha B - Sigma Olomouc (na Strahově)

Neděle: 14.30 FC Praha - ABC Braník (na Střížkově)

1. liga juniorek

Neděle: 11.00 Slavia Praha - Lokomotiva Brno (na Xaverově)