PÁTEK 18. září

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.00 Sokol Vyšehrad - BK Lokomotiva Plzeň (Rašínovo nábřeží 24/65, Praha 2), 20.00 Slavia Praha - Basketbal Polabí (Kuncova 1617/3, Praha 5)

FLORBAL

Extraliga mužů: 18.30 Fat Pipe Florbal Chodov - 1. SC Tempish Vítkovice (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 19.00 Acema Sparta Praha - Sokoli Pardubice (Unyp arena, Kovanecká 27, Praha 9), Black Angels - FBC 4Clean Česká Lípa (hala Kbely, Albrechtická 732/1, Praha 9), 20.00 Sokol Královské Vinohrady - FBC ČPP Ostrava (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 20.00 Slavia Praha - FK Teplice

1. A třída, skupina A: 19.00 Viktoria Štěrboholy - ČAFC Praha

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 19.30 HC Kert park Praha - HBC Hostivař (Kolovečská, Praha 5)

 

SOBOTA 19. září

BASEBALL

Nadstavba o extraligu mužů: 13.00 SaBaT Praha - Olympia Blansko (U Vltavy 816/1, Praha 7)

BASKETBAL

NBL mužů: 17.30 USK Praha - Královští Sokoli (Na Folimance 2, Praha 2)

1. liga žen: 12.00 USK Praha - Bižuterie Jablonec nad Nisou (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7), 17.00 Sokol Nusle - KP Brno B (Na Květnici 700/1a, Praha 4)

FLORBAL

Extraliga žen: 16.30 Fat Pipe Tigers Start98 Kunratice - FBC ČPP Ostrava (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

1. liga mužů: 19.00 Fat Pipe Start98 Kunratice - FBC Štíři České Budějovice (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 19.00 Bohemians Praha 1905 - Viktoria Plzeň

F:NL: 16.30 Dukla Praha - Fotbal Třinec, Viktoria Žižkov - FC Hradec Králové

ČFL, skupina A: 10.15 Loko Vltavín - Viktoria Plzeň B, Motorlet Praha - Sokol Hostouň

Pražský přebor: 10.30 Sokol Královice - SK Třeboradice, SK Hostivař - Motorlet Praha B, Dukla Jižní Město - SK Újezd Praha 4, FC Zličín - SK Uhelné sklady Praha, 16.30 FC Přední Kopanina - FK Újezd nad Lesy, Olympia Radotín - Viktoria Žižkov B

1. A třída, skupina A: 10.15 TJ Březiněves - Tempo Praha, 10.30 Čechie Uhříněves - SC Xaverov Horní Počernice, FC Háje Jižní Město - Sokol Troja, Union Vršovice - TJ Spoje Praha, TJ Praga - Sokol Dolní Počernice

1. A třída, skupina B: 10.15 FK Zlíchov 1914 - Sokol Nebušice, ABC Braník - Loko Vltavín B, SK Libuš - SK Dolní Chabry, 14.00 Čechie Smíchov - SK Střešovice 1911, 16.30 1999 Praha - Sokol Stodůlky

1. B třída, skupina A: 10.30 TJ Avia Čakovice - Sokol Řepy, 11.00 Slovan Bohnice - Tempo Praha B, 12.30 ABC Braník B - Slavoj Podolí B

1. B třída, skupina B: 10.30 ČAFC Praha B - SK Újezd Praha 4 B, 10.45 Union Strašnice - TJ JM Chodov, 13.00 Sokol Kolovraty B - Partisan Prague F.C., 16.30 FK Klánovice - TJ Kyje Praha 14 B, SK Ďáblice B - Junior Praha

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 11.00 TJ Kovo Praha - HBC Hradec Králové 1988 (Stadion mládeže na Palmovce, Praha 8), 16.00 HC Kert park Praha - HBC Plzeň (Kolovečská, Praha 5)

LEDNÍ HOKEJ

1. liga mužů: 17.00 HC Slavia Praha - HC Sokolov (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

2. liga mužů: 18.00 HC Kobra Praha - SHC Klatovy (Mikuleckého 1309, Praha 4)

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 11.00 HC Slavia Praha - HC Bohemians Praha (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 16.00 HC Hostivař - HC Litice (Švehlova, Praha 10), HC 1946 Praga - HC Rača (Nad Zemankou, Praha 4)

Extraliga žen: 13.00 HC Slavia Praha - HC Bohemians Praha (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 16.00 HC Hostivař - HC Litice (Švehlova, Praha 10)

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: 14.00 SF SKK El Niňo Praha B - TTC MS Brno (Na Kotlářce 1, Praha 6)

 

NEDĚLE 20. září

BASKETBAL

1. liga žen: 9.00 USK Praha - BK Brandýs nad Labem (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7), 11.00 Sokol Nusle - Žabiny Brno B (Na Květnici 700/1a, Praha 4)

FLORBAL

Extraliga mužů: 17.00 Acema Sparta Praha - FbŠ Bohemians (Unyp arena, Kovanecká 27, Praha 9)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Sparta Praha - Fastav Zlín

ČFL, skupina B: 10.15 Bohemians Praha 1905 B - FK Jablonec B (v Uhříněvsi)

1. A třída, skupina A: 16.30 TJ Kyje Praha 14 - Slovan Kunratice, SK Ďáblice - Spartak Hrdlořezy

1. A třída, skupina B: 16.30 SK Zbraslav - FC Přední Kopanina B, AFK Slivenec - SK Modřany, Aritma Praha B - FK Řeporyje

1. B třída, skupina A: 16.30 Sokol Lipence - MSM, SK Střešovice 1911 B - Sokol Cholupice, Sokol Písnice - SK Zbraslav B, Olympia Radotín B - Sokol Stodůlky, FC Zličín B - FC Miškovice

1. B třída, skupina B: 16.30 FC Háje Jižní Město B - Spartak Kbely, SK Hostivař B - FK Újezd nad Lesy B, SK Třeboradice B - Čechie Dubeč

LEDNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 15.00 HC Sparta Praha - HC PSG Zlín (O2 arena, Českomoravská 2345/17, Praha 9)

NÁRODNÍ HÁZENÁ

1. liga mužů: 11.00 TJ Avia Čakovice - TJ Příchovice (K Sedlišti, Praha 9)

STOLNÍ TENIS

1. liga mužů: 10.00 SF SKK El Niňo Praha B - TJ Agrotec Hustopeče (Na Kotlářce 1, Praha 6)

SOFTBAL

Extraliga žen: 9.30 a 12.30 Tempo Praha - Trutnov HSM (Zelenkova 3, Praha 4)

Extraliga mužů: 15.30 Tempo Praha - SC 80 Chomutov (Zelenkova 3, Praha 4)