PÁTEK 11. října

BASKETBAL

1. liga mužů: 19.00 Sokol Vyšehrad - USK Praha B (Rašínovo nábřeží 24/65, Praha 2), 19.30 Sokol pražský - Basketbal Polabí (Žitná 42, Praha 2)

FOTBAL

Kvalifikace o mistrovství Evropy: 20.45 ČR - Anglie (Sinobo Stadium, U Slavie 1540/2a, Praha 10)

FUTSAL

Liga mistrů: 17.30 Imperial Wet – Rekord Bialsko-Biala, 20.00 Sparta Praha – Luxol St. Andrews (Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9)

Extraliga mužů: 20.00 Slavia Praha - Démoni Česká Lípa (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ

Cena Eliota: dostihové závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5), od 9.00

SOBOTA 12. října

ATLETIKA

Běh o únětickou desítku: 17. ročník běhu terénem na 7 km, prezentace od 9.00 (pivovar, Rýznerova 19/5, Únětice, Praha-západ), start 10.00 děti a 11.30 dospělí (nedaleko prezentace)

Pražský maratón - Memoriál Iva Domanského: 56. ročník okruhového maratonu ve Stromovce, prezentace 7.30 až 9.30 a start 10.00 na stadionu PSK Olymp (Za Císařským mlýnem 1063/5, Praha 7)

BASKETBAL

Ženská BL: 17.00 BLK Slavia Praha - BK ST U19 Chance (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

CURLING

1. liga a divize žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL

Extraliga žen: 17.00 Ivanti Tigers Jižní Město - FBS Olomouc (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 11)

FOTBAL

ČFL, skupina A: 10.15 Loko Vltavín - Slavia Karlovy Vary

Divize, skupina B: 10.15 Aritma Praha - SK Slaný

Přebor Prahy: 10.00 Slavoj Vyšehrad B - Viktoria Žižkov B, 10.15 Motorlet Praha B - SK Újezd Praha 4, Sokol Kolovraty - Olympia Radotín, Slavoj Podolí - SK Hostivař, 15.30 FC Přední Kopanina - Sokol Královice

HÁZENÁ

Extraliga mužů: 16.30 Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek (Pilotů 217, Praha 6)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ

Cena Eliota: dostihové závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5), od 9.00

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 10.00 HC Hostivař - HC Rakovník (Švehlova, Praha 10), 11.00 Slavia Praha - Bohemians Praha (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

Extraliga žen: 13.00 Slavia Praha - Bohemians Praha (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 13.00 HC Hostivař - HC 1946 Praga (Švehlova, Praha 10), 15.00 Slavia Praha B - HC Litice (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

RAGBY

Extraliga mužů: 14.00 RC Praga - Tatra Smíchov (U Rokytky, Praha 8), Sparta Praha - Jimi Vyškov (Podvinný Mlýn, Kovanecká 27, Praha 9)

VOLEJBAL

Extraliga mužů: 18.00 VK Lvi Praha - Dukla Liberec (Bellušova 1877, Praha 5)

Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - VK Prostějov (Přípotoční 300, Praha 10)

NEDĚLE 13. října

AMERICKÝ FOTBAL

Liga juniorů: 15.00 Prague Mustangs - Příbram Bobcats (na Motorletu, Butovická, Praha 5)

ATLETIKA

Malá kunratická: 23. ročník běhu terénem na 3250m, prezentace 9.30 a start 10.30 až 11.00 v místě startu Velké kunratické (U Mlýna, Praha 4)

CURLING

1. liga a divize žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL

Superliga mužů: 17.00 FbŠ Bohemians - Sokol Královské Vinohrady (na Děkance, Děkanská vinice 5/987, Praha 4), 18.00 Tatran Teka Střešovice - Acema Sparta Praha (Sibeliova 368, Praha 6)

Extraliga žen: 14.00 FbŠ Bohemians - Crazy girls Liberec (na Děkance, Děkanská vinice 5/987, Praha 4), 15.00 Tatran Střešovice - Fat Pipe Florbal Chodov (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

ČFL, skupina A: 10.15 Slavia Praha B - FC MAS Táborsko (stadion Xaverov v Horních Počernicích), Admira Praha - 1. FK Příbram B, Dukla Praha B - FK Jablonec B (hřiště Jirny, Praha-východ)

Přebor Prahy: 14.00 Admira Praha B - FK Dukla Jižní Město, 15.30 SK Třeboradice - SK Uhelné sklady Praha, FK Újezd nad Lesy - FC Zličín

FUTSAL

Liga mistrů: 17.30 Luxol St. Andrews – Imperial Wet, 20.00 Sparta Praha – Rekord Bielsko-Biala (Arena Sparta, Kovanecká 27, Praha 9)

PARKUROVÉ SKÁKÁNÍ

Cena Eliota: dostihové závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5), od 9.00