PÁTEK 25. září

BASKETBAL

Ženská BL: 20.00 BLK Slavia Praha - Slovanka (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

1. liga mužů: 20.00 USK Praha B - Sokol Vyšehrad (Na Folimance 2, Praha 2)

CURLING

Finále a baráže mistrovství České republiky mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FOTBAL

ČFL, skupina B: 16.00 Dukla Praha B - Jiskra Ústí nad Orlicí (hřiště Jirny)

1. A třída, skupina A: 19.00 Sokol Dolní Počernice - SK Viktoria Štěrboholy

SOBOTA 26. září

ATLETIKA

Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek: pořádá ASK Slavia na svém stadionu v Edenu (Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 10.30-18.00

BASKETBAL

NBL mužů: 17.30 USK Praha - Tuři Svitavy (Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga juniorů: 12.00 USK Praha - BA Nymburk (Na Folimance 2, Praha 2)

Ženská BL: 17.00 ZVVZ USK Praha - BK ST U19 Chance (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

Extraliga juniorek: 12.00 BA Sparta Praha - BK Strakonice (Kuncova 1617/3, Praha 5), 13.00 HB Basket Praha - Basket Slovanka (Nedašovská 403, Praha 5), 13.30 USK Praha - Sokol Hradec Králové (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7)

CURLING

Finále a baráže mistrovství České republiky mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

DOSTIHY

42. Velká cena Prahy: závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: 14.00 Cena Jockey clubu ČR, 14.35 Cena Lokotrans Agro a Glomex Military Supplies, 15.10 Cena Lokotrans Subotica a Bflow Agency, 15.45 Cena Leram a Lokotrans Agro, 16.20 84. Gerschův memoriál (Cena K-K Metal), 16.55 42. Velká cena Prahy Meridian Team a Lokotrans Subotica, 17.30 42. Velká cena českého turfu Charvát Group a Lokotrans Slovakia

FLORBAL

Extraliga mužů: 16.30 Fat Pipe Florbal Chodov - FBC ČPP Ostrava (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 17.00 Acema Sparta Praha - FBC Česká Lípa (Unyp arena, Kovanecká 27, Praha 9), 19.00 Tatran Teka Střešovice - FbŠ Bohemians (hala Řepy, Na Chobotě 16, Praha 5), 20.00 Sokol Královské Vinohrady - FBŠ Hattrick Brno (Polská 1, Praha 2)

Extraliga žen: 19.15 Fat Pipe Florbal Chodov - Panthers Praha (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 19.00 Slavia Praha - 1. FC Slovácko

ČFL, skupina A: 10.15 Loko Vltavín - Jiskra Domažlice

Divize, skupina B: 10.15 Aritma Praha - SK Český Brod

Pražský přebor: 10.15 SK Újezd Praha 4 - FC Zličín, Sokol Kolovraty - Slavoj Podolí, Motorlet Praha B - Olympia Radotín, 14.00 Slavoj Vyšehrad B - SK Uhelné sklady Praha

1. A třída, skupina A: 10.00 Tempo Praha - Union Vršovice, 10.15 Spoje Praha - TJ Kyje Praha 14, 10.30 Čechie Uhříněves - FC Háje Jižní Město, Sokol Troja - TJ Březiněves, SC Xaverov Horní Počernice - Spartak Hrdlořezy, 10.45 Slovan Kunratice - TJ Praga

1. A třída, skupina B: 10.15 FK Zlíchov 1914 - SK Zbraslav, 10.30 FC Přední Kopanina B - AFK Slivenec, Sokol Nebušice - Loko Vltavín B, 11.00 SK Modřany - SK Libuš, 16.30 FK Řeporyje - 1999 Praha, SK Dolní Chabry - Aritma Praha B, SK Střešovice 1911 - ABC Braník

1. B třída, skupina A: 10.30 Sokol Stodůlky B - FC Zličín B, Sokol Řepy - Sokol Písnice, 11.00 MSM - Slavoj Podolí B, 16.00 FC Miškovice - ABC Braník B, 16.30 Sokol Lipence - SK Střešovice 1911 B, SK Zbraslav B - Olympia Radotín B

1. B třída, skupina B: 13.00 Sokol Kolovraty B - FC Háje Jižní Město B, 14.00 Partisan Prague F.C. - Junior Praha, SK Újezd Praha 4 B - SK Ďáblice B, 16.30 TJ JM Chodov - FK Klánovice, FK Újezd nad Lesy B - SK Třeboradice B

1. česká liga dorostu U19: 11.00 Meteor Praha VIII - FC Hradec Králové, 11.15 Slavia Praha - SFC Opava (na Xaverově v Horních Počernicích), 13.00 Sparta Praha - 1. FC Slovácko (na Strahově)

HÁZENÁ

1. liga žen: 16.00 Sokol Kobylisy – Tatran Bohunice (Heroldovy sady, Praha 10)

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 17.00 HC Kert park Praha – TJ Snack Dobřany (Kolovečská, Praha 5)

LEDNÍ HOKEJ

1. liga mužů: 16.00 HC Slavia Praha – HC Vrchlabí (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

2. liga mužů: 18.00 HC Kobra Praha – Králové Písek (Mikuleckého 1309, Praha 4)

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 12.00 Bohemians Praha – HC Rakovník (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 16.00 HC 1946 Praga – HC Hostivař (Nad Zemankou, Praha 4)

Extraliga žen: 12.00 Bohemians Praha – HC Rakovník, 14.00 HC 1946 Praga – HC Hostivař (oba zápasy Nad Zemankou, Praha 4)

SOFTBAL

Extraliga žen: 11.00 Eagles Praha – Žraloci Ledenice (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4), 12.00 SaBaT Praha – Storms Řepy (U Vltavy 816/1, Praha 7), 16.30 SK Joudrs Praha – Tempo Praha (Svoboda park v Bohnicích, Dolákova 555, Praha 8)

NEDĚLE 27. září

AMERICKÝ FOTBAL

1. ženská liga: 14.00 Prague Harpies - Warsaw Sirens (na Motorletu, Butovická, Praha 5)

ATLETIKA

Praha - Běchovice (Mistrovství ČR v silničním běhu): 124. tradičního běhu na 10 km, start závodu je v Běchovicích na 13. kilometru Českobrodské ulice, cíl závodu je v Praze 3 na křižovatce ulic Koněvovy a Za Žižkovskou vozovnou. Start od 11.15

BASEBALL

Extraliga juniorů: 13.00 Eagles Praha - Kotlářka Praha (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4)

BASKETBAL

Extraliga juniorů: 11.00 Sokol pražský - BCM Orli Prostějov (Žitná 42, Praha 2), 12.00 USK Praha - BK Pardubice (Na Folimance 2, Praha 2)

Extraliga juniorek: 10.00 USK Praha - Loko Trutnov (hala Královka, Nad Královskou oborou 51, Praha 7), 11.00 BA Sparta Praha - Basket Slovanka (Kuncova 1617/3, Praha 5), 11.15 HB Basket Praha - BK Strakonice (Nedašovská 403, Praha 5)

CURLING

Finále a baráže mistrovství České republiky mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

DOSTIHY

Evropský pohár žokejů: závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5). Program dne: 14.00 EJC Cena společnosti Rams Assets, 14.30 EJC Cena společnosti KSB - Pumpy + Armatury, 15.05 EJC Cena společnosti Trade Fides, 15.40 EJC Cena Bak stavební společnosti, 16.15 EJC Leram Million, 16.50 EJC Cena Hrubymoving Transport, 17.25 EJC Lokotrans Middle

FLORBAL

Extraliga žen: 16.00 Tatran Střešovice - FBS Olomouc (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL

ČFL, skupina A: 10.15 Sparta Praha B - 1. FK Příbram B (na Strahově), Slavia Praha B - Baník Sokolov (na Xaverově v Horních Počernicích), Admira Praha - FK Králův Dvůr­

Pražský přebor: 17.00 Viktoria Žižkov B - FK Dukla Jižní Město

1. liga žen: 16.30 Dukla Praha - Viktoria Plzeň

SOFTBAL

Extraliga žen: 11.00 Storms Řepy – SaBaT Praha (na Spectru, Bratří Venclíků, Praha 14), 15.00 Tempo Praha – SK Joudrs Praha (Zelenkova 3, Praha 4)

Extraliga mužů: 15.30 RSKK Tunnellers – Hladoví Hroši (Radotín, Starý stadion, Praha 5)

VOLEJBAL

Extraliga mužů: 18.00 VK Lvi Praha – VK Zlín (Unyp arena na Podvinném Mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

PONDĚLÍ 28. září

BASKETBAL

Český pohár mužů: 19.30 Sokol Kbely - Sluneta Ústí nad Labem (Albrechtická 732/1, Praha 9)

CURLING

Finále a baráže mistrovství České republiky mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 9.00

FLORBAL

Extraliga mužů: 14.30 FbŠ Bohemians - Panthers Otrokovice, 18.00 Sokol Královské Vinohrady - Sokoli Pardubice (oba zápasy Polská 1, Praha 2)

FOTBAL

Pražský přebor: 14.00 Admira Praha B - FC Přední Kopanina, 16.30 FK Újezd nad Lesy - Sokol Královice, SK Třeboradice - SK Hostivař

1. A třída, skupina B: 16.30 Sokol Stodůlky - Čechie Smíchov

1. B třída, skupina A: 16.30 Sokol Lipence - SK Střešovice 1911 B, SK Zbraslav B - Olympia Radotín B, Sokol Cholupice - Slovan Bohnice, Tempo Praha B - TJ Avia Čakovice

1. B třída, skupina B: 16.30 TJ Kyje Praha 14 B - ČAFC Praha B, Spartak Kbely - SK Hostivař B

FUTSAL

Extraliga mužů: 20.00 Slavia Praha – Žabinští Vlci Brno (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

HÁZENÁ

1. liga žen: 15.00 Sokol Vršovice – HK Ivančice (Heroldovy sady, Praha 10)

HOKEJBAL

Extraliga mužů: 18.30 HC Kert park Praha – HBC Plzeň (Kolovečská, Praha 5)