SOBOTA 9. listopadu

CURLING
Prague Classic 2019: mezinárodní turnaj Světové curlingové tour, specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

DOSTIHY
4. Pražský zimní favorit: závodiště Velká Chuchle (Radotínská 69, Praha 5). Program: 12.00 Cena 100 let Jockey clubu ČR, 12.30 Cena EBF, 13.00 Jubilejní cena, 13.30 Cena společnosti Dibaq, 14.00 Listopadový handicap, 14.30 4. Pražský zimní favorit, 15.00 Závěrečná cena

FLORBAL
1. liga žen: 19.30 Sokol Královské Vinohrady - TJ Turnov (Polská 1, Praha 2)
1. liga juniorek: 18.00 PSN Tatran Střešovice - FBC Liberec (Sibeliova 368, Praha 6)

FOTBAL
FNL: 10.15 Slavoj Vyšehrad - FK Pardubice (Stadion Evžena Rošického na Strahově)
ČFL, skupina A: 10.15 Loko Vltavín - FK TJ Štěchovice
Pražský přebor: 10.15 SK Újezd Praha 4 - Sokol Kolovraty, Slavoj Podolí - SK Uhelné sklady Praha, 10.30 Sokol Královice - FK Dukla Jižní Město, SK Hostivař - Olympia Radotín, 14.00 Slavoj Vyšehrad B - SK Třeboradice, FC Přední Kopanina - FC Zličín

HOKEJBAL
Extraliga mužů: 16.00 HC Kert park Praha - SK Sudoměřice (Kolovečská, Praha 5)

RAGBY
Extraliga mužů: 12.30 finále Sparta Praha - Tatra Smíchov (Kovanecká 27, Praha 9)

VOLEJBAL
Extraliga mužů: 18.00 VK Lvi Praha - VK Ostrava (Bellušova 1877, Praha 5)
1. liga mužů: 13.00 VK Lvi Praha B - ČZU Praha (Bellušova 1877, Praha 5), 18.00 MFF Praha - VK Benátky nad Jizerou (sport centrum UK, Bruslařská 1132, Praha 10)
Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - SK UP Olomouc (Přípotoční 300, Praha 10)
1. liga žen: 10.00 Sokol Nusle - SK Španielka Řepy (Na Květnici 700/1a, Praha 4)
Mizuno AVL: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT na Podbabě (Pod Juliskou, Praha 6), od 8.00, hrají 1. až 5. liga

NEDĚLE 10. listopadu

CURLING
Prague Classic 2019: mezinárodní turnaj Světové curlingové tour, specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL
Extraliga žen: 14.00 FbŠ Bohemians - FBK Jičín (na Děkance, Děkanská vinice 5/984, Praha 4), 16.00 Fat Pipe Florbal Chodov - K1 Florbal Židenice (Hala JM, Květnového vítězství 1554, Praha 4), 17.00 Tatran Střešovice - FBS Olomouc (Sibeliova 368, Praha 6)
1. liga žen: 18.00 Sokol Královské Vinohrady - Florbalová akademie MB (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL
FORTUNA:LIGA: 17.00 Slavia Praha - FK Teplice
FNL: 10.15 Viktoria Žižkov - MFK Ústí nad Labem
ČFL, skupina A: 10.15 Admira Praha - Sparta Praha B
Přebor Prahy: 14.00 FK Újezd nad Lesy - Motorlet Praha B, Admira Praha B - Viktoria Žižkov B

VOLEJBAL
Mizuno AVL: další díl tradiční dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT na Podbabě (Pod Juliskou, Praha 6), od 8.00, hrají 6. až 10. liga