PÁTEK 24. ledna

BASKETBAL
1. liga mužů: 20.00 Basket Košíře - USK Praha B (Šantrochova 2/1800, Praha 6)

FLORBAL
1. liga mužů: 19.45 Fat Pipe Start98 Praha Kunratice - Florbal Ústí (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

FUTSAL
Extraliga mužů: 20.00 Slavia Praha - FTZS Liberec (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 20.00 Sparta Praha - EraPack Chrudim (Unyp arena na Podvinném Mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

LEDNÍ HOKEJ
Juniorský Pohár DHL: 17.15 HC Sparta Praha - HC PSG Zlín (Tipsport arena v Holešovicích, Za Elektrárnou, Praha 7), 18.00 HC Slavia Praha - HC Olomouc (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

SOBOTA 25. ledna

ATLETIKA
Pražská běžecká tour Vaší ligy: 8. ročník běžeckého seriálu, 5 až 10 km silnicí, start 11.00 (U Kempinku 2, Praha 4), prezentace 10.00 až 10.50 v modrém pořadatelském stanu mezi branickou cyklostezkouk a místem startu

BASKETBAL
NBL mužů: 18.00 USK Praha - BK Armex Děčín (Na Folimance 2, Praha 2)
Extraliga juniorů U19: 13.00 USK Praha - Sokol pražský (Na Folimance 2, Praha 2)
Extraliga juniorek U19: 9.00 BA Sparta Praha - USK Praha (Kuncova 1617/3, Praha 5), 11.00 Basket Slovanka - OSK Olomouc (hala ŽS Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8), 17.00 Sokol Nusle - BK Havířov (Na Květnici 700/1a, Praha 4)

CURLING
Extraliga mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL
Extraliga žen: 17.00 Fat Pipe Florbal Chodov - Tatran Střešovice (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

FOTBAL
Přípravné zápasy: 10.00 Meteor – Admira (na Štěpničné), 10.00 Motorlet – Poříčany (na Motorletu), 11.00 Sparta – Ústí nad Labem (na Strahově), 13.00 Vltavín – Příbram (v Satalicích), 13.30 Slavia – České Budějovice (na Strahově), 14.00 Žižkov – Dukla (na Xaverově)
Weber cup, skupina Aritma: 9.30 Aritma B – MSM, 11.30 Admira U19 – Motorlet B, 13.30 Střešovice – Uhelné sklady
Weber cup, skupina Radotín: 9.30 Chlumec – ČAFC, 11.30 1999 Praha - Jíloviště
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Kyje – Pátek, 12.15 Dolní Chabry – Žižkov U19
Aritma cup: 15.30 Řepy - Řeporyje

LEDNÍ HOKEJ
Juniorský Pohár DHL: 12.00 HC Slavia Praha - HC PSG Zlín (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 13.00 HC Sparta Praha - HC Olomouc (Tipsport arena v Holešovicích, Za Elektrárnou, Praha 7)

VOLEJBAL
Mizuno AVL: další díl dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT na Podbabě (Pod Juliskou, Praha 6), od 8.00, hraje 1. až 5. liga

NEDĚLE 26. ledna

BASKETBAL
Extraliga juniorů U19: 12.30 USK Praha - BK Lokomotiva Plzeň (Na Folimance 2, Praha 2)
Extraliga juniorek U19: 10.00 Basket Slovanka - BK Havířov (hala ZŠ Na Slovance, Bedřichovská 1, Praha 8), 10.00 Sokol Nusle - OSK Olomouc (Na Květnici 700/1a, Praha 4), 15.00 BA Sparta Praha - Studánka Pardubice (Kuncova 1617/3, Praha 5)

CURLING
Extraliga mužů a žen: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FOTBAL
Turnaj TJ Kyje: 10.00 Praga – Březiněves, 12.15 Admira U19 – Počernice

HÁZENÁ
Interliga žen: 17.00 DHC Slavia Praha - Zora Olomouc (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10)

VOLEJBAL
Extraliga mužů: 18.00 VK Lvi Praha - VK Příbram (Bellušova 1877, Praha 5)
Extraliga žen: 17.00 PVK Olymp Praha - VK Přerov (Přípotoční 300, Praha 10)
Mizuno AVL: další díl dlouhodobé soutěže smíšených amatérských týmů, sportovní hala ČVUT na Podbabě (Pod Juliskou, Praha 6), od 8.00, hraje 6. až 10. liga