SOBOTA 21. září

AEROBIC

Aerobic & Fitness III. a II. VT: multifunkční sportovní hala Jedenáctka VS (Mírového hnutí 3, Praha 11), od 8 do 21.00

CURLING

Juniorská liga: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL

Superliga mužů: 19.30 Sokol Královské Vinohrady - HuFa Panthers Otrokovice (Polská 1, Praha 2)

1. liga mužů: 18.45 Start98 Praha Kunratice - AQM Petrovice (hala ZŠ Kunratice, Předškolní 420, Praha 4)

1. liga žen: 16.00 Sokol Královské Vinohrady - Florbal Ústí (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL

FNL: 10.15 Dukla Praha - MFK Ústí nad Labem

ČFL, skupina A: 10.15 Motorlet Praha - Sparta Praha B

Přebor Prahy: 10.15 Slavoj Podolí - Slavoj Vyšehrad B, 10.30 Sokol Královice - Admira Praha B, SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy, Dukla Jižní Město - Motorlet Praha B, FC Zličín - Viktoria Žižkov B, SK Uhelné sklady Praha - SK Újezd Praha 4, 16.30 FC Přední Kopanina - Sokol Kolovraty, Olympia Radotín - SK Třeboradice

LEDNÍ HOKEJ

2. liga mužů: 18.00 HC Kobra Praha - HC Tábor (Mikuleckého 1584, Praha 4)

POZEMNÍ HOKEJ

Extraliga mužů: 11.00 Slavia Praha - HC Litice (Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10), 14.00 HC Hostivař - HC Rača (Švehlova, Praha 10), 15.00 Bohemians Praha - HC 1946 Praga (v Edenu)

Extraliga žen: 13.00 HC 1946 Praga - HC Litice (Nad Zemankou, Praha 4)

SOFTBAL

Extraliga žen, o umístění: 10.30 SaBaT Praha - SC Čechie (Povltavská, Praha 7). Play-off: 14.00 Storms Řepy - Snails Kunovice (ZŠ Bratří Venclíků na Černém Mostě, Praha 14), 15.00 Tempo Praha - Eagles Praha (Zelenkova 3, Praha 4)

NEDĚLE 22. září

AEROBIC

Aerobic & Fitness III. a II. VT: multifunkční sportovní hala Jedenáctka VS (Mírového hnutí 3, Praha 11), od 8 do 19.00

AMERICKÝ FOTBAL

Liga juniorů: 11.00 Prague Mustangs - Prague Lions (na Motorletu, Butovická, Praha 5)

CURLING

Juniorská liga: specializovaná arena na Roztylech (Komárkova 12, Praha 4), od 8.00

FLORBAL

Superliga mužů: 17.00 FbŠ Bohemians - Fat Pipe Florbal Chodov (Děkanská vinice 987/5, Praha 4), Tatran Teka Střešovice - Black Angels (Sibeliova 368, Praha 6), Acema Sparta Praha - FBC ČPP Ostrava (Arena Sparta na Podvinném Mlýně, Kovanecká 27, Praha 9)

Extraliga žen: 14.00 FbŠ Bohemians - 1. SC Tempish Vítkovice (Děkanská vinice 987/5, Praha 4), Tatran Střešovice - Bulldogs Brno (Sibeliova 368, Praha 6)

1. liga žen: 18.00 Sokol Královské Vinohrady - FBC Česká Lípa (Polská 1, Praha 2)

FOTBAL

FORTUNA:LIGA: 18.00 Sparta Praha - Slavia Praha

Divize, skupina B: 10.15 Meteor Praha VIII - FK Neratovice-Byškovice

SOFTBAL

Extraliga žen, o umístení: 11.00 SC Čechie - SaBaT Praha (v Radotíně, Starý stadion, Praha 5). Play-off: 13.00 a 15.00 Eagles Praha - Tempo Praha (Eagles park v Krči, Pálkařská 225, Praha 4)