Cestovatelský večer: Zillertal
KDY: 17.30-19.30
KDE: Facebookový profil BB Centrum
ZA KOLIK: Zdarma

Za srdce tyrolských Alp je považováno údolí Zillertalu. A to zcela právem. Toto zelené údolí ohraničené ledovci v těsné blízkosti italských hranic nabízí totiž mnohé vyžití pro všechny věkové skupiny po celý rok. Během léta milovníci hor mohou slézat tří tisícové vrcholy, prozkoumávat soutěsky, raftovat, nebo zdolávat místní zajištěné cesty (via ferrata / klettersteig). V zimě se stává Zillertal ideálním místem k lyžování, nebo ke skialpovým výpravám. Vypráví Karel a Jana Wolfovi.

Dýňová stezka
KDY: 10-20
KDE: Komunitní centrum Satalice, K Rybníčku 8, Praha 9
ZA KOLIK: Zdarma

U každé dýně účastníci soutěže nechají tabulku se soutěžním číslem a jménem či přezdívkou tvůrce. Před vchodem do centra bude schránka, do které můžete vhodit hlasovací lístek. Tvůrce dýně, která získá nejvíce hlasů, vyhraje cenu. Hlasování probíhá i na Facebooku Komunitního centra.

Online AcroYoga
KDY: 18-19.15
KDE: Facebooková událost www.facebook.com/events/624077268233685
ZA KOLIK: 200 Kč

Začátečníci a mírně pokročilí se budou učit základní pozice a přechody, spíše lehčí věci, aby to bylo pro cvičení doma co nejvíc bezpečné. Ale určitě můžete zkusit i trochu těžší varianty. Online lekce povedou Marek Petráček a Lucka Černá.

Live stream Zemlinského kvarteta a fagotisty Václava Vonáška
KDY: Od 19.30
KDE: Facebooková událost www.facebook.com/events/369558894415287
ZA KOLIK: 290 Kč, online přes www.mlp.cz

Zemlinského kvarteto odehraje ve Velkém sále Městské knihovny v Praze další večer třetího ročníku své koncertní série s názvem 4plus. Coby hosta přivítají hudebníci na tomto koncertě Václava Vonáška, fagotistu, který kromě mnoha jiných úspěchů v nedávné době dosáhl na fantastickou metu – stal se stálým členem Berlínské filharmonie.