Vegan Night food fest
KDY: 17-23
KDE: Cross Club, Plynární 23, Praha 7
ZA KOLIK: Zdarma

První vegan noční food festival na zahrádce u Cross clubu. Přijďte zažít jedinečnou atmosféru této události a užijte si hezký večer ve společnosti přátel a chutného veganského občerstvení.

Vinobraní v Edenu
KDY: 13-21
KDE: Nákupní centrum Eden, U Slavie 1527, Praha 10
ZA KOLIK: 220 Kč (v ceně je sklenička, katalog a slosovatelný kupon), ochutnávání vín je se vstupenkou zdarma

Již po jedenácté se náměstí před NC Eden zaplní patnácti stánky, ve kterých své poklady představí patnáct špičkových vinařství z Čech a Moravy, jež uspěla v patnáctém. ročníku soutěže Král vín České republiky. Chybět nebude ani Cimbálová muzika Alexandra Vrábela.

Terne Čhave v Jazz Docku
KDY: 21-23.30
KDE: Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5
ZA KOLIK: Stání 250 Kč, sezení 370 Kč

Terne Čhave jsou považováni za jednu z nejlepších romských skupin v ČR. Již před pár lety se postavili na vlastní nohy, překročili hranice romského ghetta a vydali se do velkého světa. Přijali mezi sebe „gadže“, projeli Evropu a v jejich hudbě jste kromě rodných melodií mohli slyšet také rock, latino, jazz nebo taneční rytmy. Kapela si ale se svým stylem moc hlavu neláme, většina skladeb se totiž odehrává v ďábelském tempu.

Merkádo: Latinskoamerické trhy na Jiřáku
KDY: 9-20
KDE: Náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3
ZA KOLIK: Zdarma

Ochutnejte tradiční pokrmy z Guatemaly, Mexika, Argentiny, Chile, Peru, Panamy, Brazílie a dalších. Samozřejmě nebudou chybět ani výrobky od artesanos (vše,co lze nakoupit v Latinské Americe, od ponča po bižuterii a hamaky). Pro děti je připraven program, nebude chybět rozbíjení Piňaty. Přijďte se dobře najíst, napít, koupit nějakou krásnou rukodělnou věc a posedět chvíli s přáteli a latinos.