Poslední důvod, proč se nezabít
KDY: 19-21
KDE: Divadlo Pod Palmovkou, Zenklova 34, Praha 8
ZA KOLIK: Od 150 Kč

Divadelní adaptace pozoruhodného blogu posledniduvod.cz. Jsou vyřízení… Všichni tři. Agáta, Marťas a Daniel neumírají na rakovinu, ani je nečeká dvacet roků v lapáku. Mají co jíst, mají co pít, mají co kouřit, i s kým spát, ale ten pocit prázdnoty je někdy tak intenzivní, že si člověk není jistý, jestli to dá. Bizarní kabaret o tom, že život škodí vám i lidem ve vašem okolí.

Léto v Kreuzbergu
KDY: 19-22
KDE: Výstaviště, Praha 7
ZA KOLIK: 200 Kč

Filmová předpremiéra. V rozpáleném Berlíně je koupaliště jediné místo, kde může čtrnáctiletá Nora se svými přáteli přežít horké dny. Jenže ty brzy začnou splývat v jeden… To se změní, když se na scéně objeví okouzlující Romy, která Noru zasvětí do přitažlivých zákoutí trendy Kreuzbergu. Vizuálně podmanivý coming-of-age snímek můžete vidět v exkluzivní předpremiéře jako součást festivalu Praha Září. Před projekcí je navíc pro zájemkyně připraven speed dating a večer se zakončí na after party.

Khamoro párty
KDY: 19.30-22.30
KDE: Gauč ve Stromovce, Výstaviště 415, Praha 7

Khamoro párty není dopřáno, aby se usadila, ale putuje z jedné štace na druhou a vždy objeví další místo, kde jí je dobře. Tentokrát se zabydlí v Gauči ve Stromovce, který najdete na rozhraní Výstaviště a Stromovky. O muziku se postarají kapely Čhave Romane CZ a Feri & The Gypsies.

Marley Wildthing & Marie De La Montagne
KDY: 19-22
KDE: (A)void Floating Gallery, Rašínovo nábřeží, Praha 2
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Marley a Marie jsou na akustickém turné a těší se na návrat do Prahy. Přijďte si společně s nimi užít konec léta.