Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Slova bývalého předsedy Ústavního soudu: Pavel Rychetský nesouhlasí s tím, aby soudy primárně ukládaly peněžité tresty.
Závěr mistrovství světa v moderním pětiboji: Pětibojaři Kuf s Novotnou jej zakončili devátým místem v mixu.
Tragédie na Chrudimsku: V lomu na Leštince se utopil devětadvacetiletý potápěč.
Karolína Plíšková si zahraje o 2. titul v sezoně: Tenistka je ve finále v Nottinghamu. Po obratu v semifinále porazila Francouzku Diane Parryovou 6:7, 6:1, 6:4.
Pellegrini v televizi hovořil o návštěvě ČR: Chce být také silnou hlavou státu a svolávat kulaté stoly na různá témata.
K čemu vyzvali účastníci švýcarského summitu: K návratu dětí unesených z Ukrajiny, uvedla agentura AFP. Některé země se ke společnému prohlášení nepřihlásily.
Stříbro pro Přindiše i Kneblovou: Získali jej na Světovém poháru vodních slalomářů v Krakově v kayakcrossu. Třetí zlato má Australanka Jessica Foxová.
Policie v Hamburku zasáhla proti muži: Podle ní ji ohrožoval sekyrou.
Společenská atmosféra na Slovensku: Média odmítla svůj podíl na atmosféře před atentátem na Fica, zní z vlády.
Holubyho chata na Javořině slaví 100 let: Oslavy budou v polovině prázdnin. Fotbalisté vyrazili k utkání s Portugalci: Ve vlaku do Lipska došlo i na karty. Dlouho očekávaná revitalizace: Ve Vrbenského kasárnách v Hradci Králové vznikne největší přírodovědecká expozice v Česku. Nabídky realitních kanceláří: V centru Olomouce jsou k mání zajímavé historické budovy. Nehoda u Milovic: V protisměru se srazila dvě auta. Řidičku odvezla sanitka do nemocnice. Na Islandu havaroval autobus s českými turisty: Pět zraněných je na jednotce intenzivní péče, z toho dva uvedli zdravotníci do umělého spánku. Tragická nehoda na Berousnku: Na dálnici u Loděnice zemřel po srážce s nákladním autem motorkář.
Policie šetří vraždu na Semilsku: Žena ubodala svého partnera.
Dva dozorce se podařilo osvobodit: Drželi je muži ve vazební věznici v Rostově na Donu jako rukojmí. Útočníci jsou po smrti.
Skupiny koní jsou v aklimatizačních ohradách: Koním Převalského se v Kazachstánu daří dobře, hřebec se páří, informuje pražská zoologická zahrada.
„Taktické přestávky” budou platit do odvolání: Izrael v části jižního Pásma Gazy každý den pozastaví vojenské operace.
Americký golfista míří za druhým titulem: DeChambeau vede před závěrečným kolem golfové US Open s náskokem tří ran.
Dva dozorci jako rukojmí: Drží je skupina mužů ve věznici v Rostově na Donu. Mělník společně hodoval: Dlouhý stůl pokračoval z vyhlídky do Svatováclavské. Ranní nehoda na přejezdu na Chomutovsku: Auto u Zelené vjelo do cesty nákladnímu vlaku.
Obchodníci s módou zahajují letní výprodeje: Část chce doprodat velké zásoby.