Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Povinnost prodejců zbraní a střeliva: Zřejmě budou muset hlásit podezřelé nákupy dříve než od roku 2026. Počítá s tím novela, kterou podpořila Sněmovna. Z odpadu vyrábí biometan: Ve vyškovské stanici investovali čtvrt miliardy. Ostrá konfrontace hrozila inzultací: Evidentně naštvaní chataři se bojí výstavby biofarem v blízkosti svých nemovitostí. Nepochopitelný incident během okresního přeboru: Fanoušek na Šumpersku kopl hráče do hlavy. O zkrácení trestu prosil soud marně: Za surovou vraždu si odsedí 22 let. Případ plukovníka Pohraniční stráže Muzikáře: Odmítl vinu za smrt lidí, kteří se snažili přejít státní hranici. Šumperk uvítá první dámu: Klášterní hudební slavnosti začínají Mou vlastí. Další zvrat v Kaplici: Koalice chtěla odvolat místostarostu, on radši rezignoval. Dobkovické referendum o hazardu: Napadli jeho platnost, skončilo u soudu. Lávka nad pardubickým nádražím funguje výborně: Problémem může být déšť a sníh.
Odstávka druhého bloku začne na podzim: První blok jaderné elektrárny Temelín začal po plánované dvouměsíční odstávce znovu vyrábět elektřinu.
Přidávali cvrččí prášek do měkkého salámu: Masné výrobky s přídavkem hmyzích bílkovin mají lepší výživové hodnoty, odhalili vědci z Mendelovy univerzity.
Nezdary na mistrovství Evropy v atletice: Oslabené čtvrtkařské štafety do finále nepostoupily, neuspěli ani sprinteři.
LFŠ odtajnila prvního z hvězdných hostů: Deset filmů promítne zdarma na náměstí v Uherském Hradišti. Dopravní nehoda na Příbramsku: V Zalužanech se srazil náklaďák a osobní auto. Pro řidiče osobáku letěl vrtulník.
Pavel Novotný zůstává členem ODS: Na výkonné radě nepadl ani návrh na jeho vyloučení.
Velká akce na Děčínsku: U Bynovce pátral vrtulník po muži, který si naplánoval sebevraždu.
Sběr obalového odpadu: Evropská komise vyzvala Česko ke zlepšení hospodářské soutěže.
Případ, který řeší soud v Ústí nad Labem: Porno ani nafukovací lolitka dědovi nestačily. Měl v Teplicích znásilnit vnučku.
Nominace na eurokomisaře: STAN o ní bude do dvou týdnů hlasovat, Piráti navrhnou Kolaju.
Dohoda o příměří: Hamás a Izrael se k ní oficiálně nevyjádřily.
Anketa Mezinárodní hokejové federace: Červenka s Dostálem jsou kandidáty na cenu IIHF pro hráče sezony.
Volby do Evropského parlamentu: Piráti budou na návrh Zdeňka Hřiba v sobotu hodnotit své výsledky.
Soudní porota shledala vinným Huntera Bidena: Syna amerického prezidenta tak vnímá ve všech třech bodech obžaloby v kauze držení zbraní.
Nejúspěšnější aukce v květnu na portálu Aukro: Byl jí motocykl Jawa 500 OHV za 1,1 milionu Kč.