Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Robert Fico zůstává na JIP: Potvrdil to slovenský úřad vlády, víc ke zdravotnímu stavu premiéra nezveřejnil.
Odbory žádají premiéra o jednání: Josef Středula vyzval Petra Fialu, aby co nejdříve svolal schůzku k reformě penzí, změnám zákoníku práce a mzdám.
Poslanci Hlasu hrozili zastřelením: Branislav Becík, který je i nitranským županem a lídrem strany pro eurovolby, oznámil, že podal trestní oznámení.
Policie obvinila muže z pokusu vraždy: Pod vlivem drog napadl ve středu v noci nožem řidiče v Rokycanech. Státní zástupce navrhl soudu uvalit vazbu.
Inflance v EU zůstala v dubnu stejná: Podobně jako v březnu rostly spotřebitelské ceny meziročně o 2,6 %, uvedl Eurostat.
Zemědělci potvrdili protest: Na rozdíl od úterní akce odborářů, agrární organizace svoji středeční akci uskuteční, uvedli organizátoři.
Palírny čeká nejhorší sezona: Důvodem je očekávaná neúroda ovoce, některé pěstitelské pálenice zřejmě i skončí.
Ukrajina dostala munici: Poprvé za dobu války má dostatek dělostřeleckých granátů, oznámil prezident Zelenskykj.
Dva obvinění v libercké kauze jsou na svobodě: Podle státní zástupkyně pominuly důvody vazby. Policie pro podezření z manipulace zakázek na radnici stíhá 8 lidí.
Soud uzavřel rodinnou tragedii v Jablonci: Mladistvý dostal sedm let za vraždu a pobodání dvou příbuzných. Pražský malý orangutan je sameček: Oznámil to ředitel zoo Miroslav Bobek. Lidé nyní mohou pro mládě navrhnout jméno. Firma na Táborsku dluží lidem mzdy: 220 zaměstnanců Kovosvitu Mas Machine Tools v Sezimově Ústí jsou bez výplaty dva měsíce, podnik je v insolvenci.
Čeští judisté míří na mistrovství světa: V Abú Zabí se od neděle představí 4 reprezentanti včetně Lukáše Krpálka a novopečené mistryně Evropy Renaty Zachové.
K Máchovu jezeru se vrací tenisový turnaj: Tradici na dva roky přerušilo rozkrytí dotačního skandálu vedení sportovního svazu. Usnul u hokeje: Policisté museli vyrazit dveře bytu v ostravské Porubě. Muž si zdříml, na plotně hořela večeře.
Stát prodává zámek Štiřín: Formou elektronické aukce ho nabídne v září, vyvolávací cena je 3,3 miliardy korun.
Britská ministryně podnikání se sejde s Křetínským: Kemi Badenochová bude s českým miliardářem jednat o jeho záměru koupit poštovní společnost Royal Mail.
Francouzská policie zlikvidovala žháře: Ozbrojený muž se v pátek ráno pokoušel založit požár v synagoze v Rouenu, metropoli Normandie.
Play off NHL: Hokejisté NY Rangers otočili zápas s Carolinou a po výhře 5:3 postoupili do finále Východní konference.
O další léčbě Roberta Fica rozhodne konzilum: Lékaři se sejdou v pondělí v banskobystrické nemocnici, kde se premiér léčí po středečním atentátu.
U izraelské ambasády ve Stockholmu padly výstřely: Švédská policie v noci uzavřela okolí, incident vyšetřuje, zadržela několik osob.
Fotbalové MS žen uspořádá Brazílie: FIFA ji vybrala jako dějiště turnaje v roce 2027, ve volbě uspěla proti společnému projektu Belgie, Holandska a Německa.
Deskové hry vznikají v Mnichově Hradišti: Deník nahlédl do továrny v Libereckém kraji. Podpořili mladého Šimona: Účastníci dobročinného běhu ve Vodňanech pomohli mladíkovi, který potřebuje novou protézu po amputaci nohy.
ME ve vodním slalomu zrušilo páteční program: Pořadatelé ve Slovinsku museli přerušit soutěže kvůli příliš vysokému průtoku. Program bude pokračovat v sobotu.